Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napokban mit...

Szülés előtti napokban mit éreztetek? Nem fizikai fájdalomra gondolok!

Figyelt kérdés

Pl.: idegesebbek voltatok vagy ingerlékenyebbek?

Takarítási láz volt? 38 hetes kismama


2010. febr. 19. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
fáradtságot
2010. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és ingerlékenységet
2010. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én elég sokat pakolásztam :) tartottam a szüléstől, de nem rettegtem vagy ilyesmi, az jobban aggasztott hogy jókor megyek-e majd be a kórházba
2010. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Türelmetlenséget (emiatt pedig állandóan ingerlékeny voltam, mint sz@rsággal b@szogattam a páromat).

Nagyon túl akartam már lenni rajta. Nálam nem volt takarítási láz, és pont a kiírt napon érkezett a babi.

2010. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát,én most pont ebben a cipőben járok.Ingerlékenység,türelmetlenség...39+5 km
2010. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pffúúú csajok.... kitartás, és könnyű szülést kívánok!

(Akinek kívántam, mindenkinek bejött... bezzeg nekem... 30 órás vajúdás után császár...)

2010. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik nap kicsattanok az energiától, takarítok, sütök-főzök, teszek-veszek, másik nap pedig kikelni sincs kedvem az ágyból és végigalszom a napot. Teljesen ingadozó. Elvileg mára vagyok kiírva, de nem érzek még semmit... most is épp ebédet főzök :) Tegnap pedig még tornázni is voltam.
2010. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én semmit nem éreztem. Nem volt semmilyen előjele. Nem is gondoltam, hogy beindul, hasam fent, nem vizesedtem, zárt voltam, nem voltak hangulatingadozásaim és nem voltak jóslóim sem. Lehet, hogy ezért nem sikerült természetes úton megszülnöm. Nekem "csak" 20 óra vajúdás után lett császár. 40+3-ra született a kisfiam, már azt hittem ki sem akar jönni, annyira nem volt előjele.
2010. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi előzmény,fáradt voltam,de az már általános volt az utolsó hetekben.37.héten éppen készültem anyósomhoz mikor egyszer csak elfolyt a magzatvíz.
2010. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!