Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nők miért vannak felháborodv...

A nők miért vannak felháborodva, hogy az orvos pénzt kér a szülésért? (Lent)

Figyelt kérdés
Előre leszögezem: hálapénz ellenes vagyok én is. Viszont szöget ütött a fejemben egy kérdés. Ha egy nő csak X orvosnál akar szülni, még akkor is, ha nem dolgozik a szülés napján, milyen alapon várja el tőle, hogy családot, barátokat, csapot-papot ott hagyjon a szabadidejében ingyen és bérmentve? Igen, tudom, mire esküdtek fel az orvosok, de ettől még van magánéletük a szabadidejükben, és nem rohangálhat minden betegéhez egész nap. Amelyik nő nem akar fizetni, annak miért nem jó az ügyeletes orvos? Neki kötelessége levezetni a szülést ingyen, mert ő az ügyeletes.

2015. ápr. 11. 17:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki felkér egy orvost, az nincs felháborodva. értelmetlen a kérdés. Az van felháborodva, aki nem tudja/akarja megfizetni a magánorvost.
2015. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
5%
Így van. Ráadásul a nők maguk rontották el a dolgot, ők kezdtek hálapénzt osztogatni.
2015. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Itt, Kárpátalján könyebb dolguk van az embereknek. Aki nem fizet nem szülesztik meg, ha ügyeletes, ha nem.
2015. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. aki felfogad egy orvost az fizessen is szépen. aki nem akar fizetni annak jó az ügyeletes is.
2015. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a hálapénz miatt vannak felháborodva. Sokszor az ügyeletes orvos is elvárja a plusz pénzt. Ha valaki felfogad egy orvost, és annak fizet, abban semmi felháborító nincs. Szerintem.
2015. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan nővel, aki fel lenne azon háborodva, hogy a fogadott orvosának "hálapénzt" kell adnia.
2015. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar fizetni, annak jó az ügyeletes. Ha mégis fel van háborodva, akkor hülye.
2015. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor visszatoljàk a gyereket, vagy mi?


Alapvető hogy plusz szolgàltatàsért plusz pénz jàr. Viszont ennek a hogyanja nem mindegy.

2015. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Persze, nekem nincs vele bajom, hogy plusz szolgaltatasert oenzt ker az orvos, hiszen magan idejeben jon oda segiteni, ez rendben van. De fizessen utana adot, ne csaljon!!!
2015. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Én ügyeletesnél szültem. Eszem ágába nem volt neki pénzt adni. Ő azért megkapta a pénzt, hogy elvégezte a dolgát. Ráadásul az adómból, amit én fizettem, tehát miért fizessek neki duplán?
2015. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!