Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány keményedés normális egy nap?

Hány keményedés normális egy nap?

Figyelt kérdés
Nekem egy pár napja 5ször 6szor keményedek kellemetlen fájdalmas pár másodpercig tart 27 hetes 1napos vagyok.

2014. okt. 13. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot?
2014. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én anno rengetegszer keményedtem. Mikor olvastam a neten,h napi 10, ami még elmegy, majdnem elájultam. Én számolni sem tudtam az utolsó trimeszterben. A babám a 39. héten született. Minden esetre a nőgyógyásznak feltétlenül szólj, szedj magnéziumot (én napi 1500-2000 mg-ot szedtem), és ne simogasd a pocidat!
2014. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éjszaka nagyon sokszor keményedtem,felébredtem rá.3*1 béres magneb6-t szedek 250mg egy darabban.
2014. okt. 14. 05:54
 4/7 anonim válasza:
Mi az a keményedés?! o.O 21/L
2014. okt. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A keményedés az, amikor az állapotos kismamának bekeményedik/összehúzódik a méhe.

2014. okt. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Oh értem köszönöm :)
2014. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is azt szedem, amit te, és ugyanannyit, de az én hasam csak akkor keményedik, ha megerőltetem magam, úgyhogy én erre az utóbbi időben nagyon figyelek. Bár az igazság az, hogy néhány hete már a zokni felhúzása is megerőltetőnek számít. :)

31 hetes vagyok.

2014. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!