Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anya konnyen szult lehet...

Ha anya konnyen szult lehet nekem sem lesz nehez?

Figyelt kérdés
Anyukam mondta hogy 2-3 ora alatt megszult. Mikor mondtam neki, hogy a neten olvasom, hogy 12 orat is vajudnak o erre: a az sok. Hihetetlennek tartotta. Lehet hogy en is ugy fogok konnyen szulni, mint o?

#vajúdás #konnyu szules
2015. máj. 5. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet. lehet, hogy nem. marhára nem ezen múlik. én is könnyen születtem, aztán mégis 12 órát vajúdtam, majd jött 40 perc kitolás, pedig könnyűre számítottam. Hát nem volt az. oxitocin infúziótól a kézzel tágításig volt minden mi jó..
2015. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én 18 orát vajudtam...itt nem adnak semmit a szulés gyorsitására..nincs oxitocin (azt se tudom mi az, csak itt olvatsam, h mindenkinek -bekotik-)..hagyják a maga tempojában lezajlani a szulést.
2015. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a legidősebb, én 24 óra vajúdás után születtem. Az egyik öcsém pár óra alatt, a legkisebb öcsém meg iszonyat nehéz volt, beszorult a szülőcsatornába.


Nálam az első 19 óra fájdalom után lett meg, második 6 óra, harmadik 3 óra alatt :)


De ez nem jelent semmit.

2015. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az, hogy édesanyád könnyen szült, nem zárja ki a tényt, hogy te nehezen fogsz. Az, hogy anyáink milyen könnyen szültek, az nincs ránk kihatással. Engem nehezen szült meg, mert rövid volt a köldökzsinór, én viszont viszonylag könnyen szültem a fiamat.


Ez kb olyan jellegű kérdés, ha anyukám császárral szülte a tesómat, én is császárral szülöm majd a másodikat? Erre sincs garancia :D

Mindenesetre könnyű szülést kívánok neked :D

2015. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk az egesz csaladban,minden nö könnyen szult. En lettem a kivetel. 8oran at 2-3perces fajasok,es egy 30perces kitolas. Majdnem csaszar lett.
2015. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukám terhessège ès az enyèm szinte teljesen azonos volt. Mikor a bátyámat szülte 24 òrát vajùdott, nehezen èpült fel szülès után, velem már valamennyivel kevesebbet vajùdott ès hamarabb is rendbe jött. Nekem mèg csak 1 fiam van, akivel 20 òrát vajùdtam, ès nagyon sokáig tartott mire felèpültem. Kìváncsi leszek, ha lesz egy második várandòsságom/szülèsem, az is hasonlò lesz e az anyuèhoz.
2015. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyu könnyen szült, én is mindkettőt könnyen szültem.

Amikor szülte a 2. babát 2 nappal korábban befektettek mert indították a szülést és az egyik szobatársam mondta hogy biztos könnyű lesz mert anyukája is könnyen szült.... lett egy 16órás vajúdása és végén császár.

Erről ennyit.

2015. máj. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!