Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megindult nálatok úgy a...

Megindult nálatok úgy a szülés, hogy előtte sokat tettetek-vettetek?

Figyelt kérdés
Remélem nem fogalmaztam meg hülyén a kérdést, de megindíthatja az a szülést, ha sokat takarítok, hajolgatok, pakolászok, lépcsőzök? Nem akarom hogy meginduljon, nem azért csinálom, még csak 36 hetes vagyok, csak iszonyat rendmániás és maximalista vagyok, nem bírok megülni a seggemen, folyton pakolok. Emeletes családiban lakunk, egy nap 20-szor biztos le meg felfutok a lépcsőn. Nem keményedik többet a hasam, mint kéne, a méhszájam zárt. Szerintetek egy ilyen nehezebb nap után beindulhat a szülés?
2010. febr. 23. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém front hatására indult,tehát laikus vagyok úgymond, de ha azt vezsem alapul,hogy barátnőm aki utolsó gimnáziumi évünkben esett teherbe, még a szülés előtti nap is 2km-ert gyalogolt és kimászott a hegyre a házukhoz amihez 100lépcsőfok vezet,akkor nem:)
2010. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem indulhat meg ettől. Talán arra figyelt hogy ne cipekedj és ne nyújtózkodj túlságosan. És a lépcsőn csak óvatosan, inkább lassabban! :) Én három hete folyamatosan festek-takarítok-pakolászok, de eddig semmi nem történt. Jövő hétre várjuk a babát.
2010. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hihihi

Én a 33. héttől falat vakoltam, éjszakáztam (a párom nappal dolgozott, este 9-től éjjel 2-3 óráig építkeztünk), és utána éjjel 2-3 napőonta volt egy kis hancúr is, pedig a terhesség alatt nem volt szabad.A 36. héttől minden este imádkoztam, hogy azon az éjszakán se induljon meg a szülés. A 38. héten este 11 órakor még a padlócsempét fugáztam. Éjjel 1.30-kor ment el a vizem.

2010. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, köszi csajok! Akkor nem kell ettől tartanom. Akkor most majd mégtöbbet pakolok, amilyen őrült vagyok.... :))))
2010. febr. 23. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Bármitől beindulhat, soha nem lehet tudni, kinél mi hozza ki...

Amúgy inkább adj alább, a baba mellett nagy valószínüséggel úgysem tudsz hódolni rendbmániádnak...

2010. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos van, akinél igen.

Én 38 hetesen a fürdőszobát takarítottam, mert akkor burkoltuk, 39 hetesen nagytakarítottam, ablakmosás, nagymosás, létráztam rendesen, 40+1 hétre szültem...

2010. febr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos nem:(Mindkettő gyermekemet túlhordtam 1 héttel.Mostam ,vásároltam,takarítottam.Sőt a kicsivel falat festettem.Semmi.
2010. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Persze a Te esetedben nem sajnos.Még tartsd bent a pocaklakódat.Kitartást a hátralevő időre és sok boldogságot!!
2010. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!