Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meconiumos magzatvízzel lehet...

Meconiumos magzatvízzel lehet természetesen szülni vagy mindenképp császár?

Figyelt kérdés

41 hetes vagyok. Meconiumos a magzatvíz. Megindítják oxival mert nincsenek fájások. A magzatvíz elment fél 5 kor.

Lehet valami baja a babának a magzatvíz miatt? Annyira félek.


2015. máj. 8. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet úgy szülni, ez nem indok a császárra. De ugye azért is indítják mert nem jó ha a baba benyeli a meconiumos vizet. Semmi baj nem lesz gyors szülést kívánod neked.
2015. máj. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetne baja, ezért is indítják meg, én is így jártam. tök egészséges a kisfiam! Császár emiatt nem lesz!
2015. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem burokrepesztésnél látták hogy zöldes a víz, de szó sem esett császárról. Simán szültem.
2015. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét szülésemnél meconiumos volt. Mindkettőt simán szültem. Elsőnél 17 órát vajúdtam, másodiknál 3-at.
2015. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meconiumos, akkor ki kell venni a babát! Nem a szülés módja számít, csak az, hogy jöjjön ki.
2015. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom már babázol,gratulálok!Lehet gond,de sok sok nő szüli meg természetes úton a babáját hasonló okok miatt,nyugi!Inkább az a nehéz a Te esetedben,hogy már túl is hordtad ÉS meconiumos a magzatvíz!
2015. máj. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igen már babázok :) végül császár lett belőle. 8 órát hagytak vajúdni majd úgy döntött az orvos hogy megcsászároz. Azt mondta hagynának még vajúdni mert 2-3 perces fájások voltak de nagyon gyengék és zöld a magzatvíz, inkább a baba érdekében megcsászároz.
2015. máj. 10. 07:57
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! :) Gratulálok! Így mondjuk érthető a császár. Nekem megmondták, hogy 3 órán belül ki fog bújni, és úgy is történt. Sok örömet, és jó egészséget nektek! :)
2015. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!