Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövő hét szerdán reggel 7...

Jövő hét szerdán reggel 7 45-re be kell mennem a szülészetre és ha még mindig faros lessz akkor császár, mire számitsak hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne mesélni, ha leírnád melyik kórházban császároznak, mert hiába mesélem el a szolnoki császáromat és a pesti (Uzsokit), ha mind a kettő különbözik.

És, akkor még a maradék kb. 50 szülészetről az országban nem is beszéltem.

2015. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

szerintem magyarázd el a babának hogy forduljon be, használj minden létező lelki, telepatikus kontaktot


amúgy kérdésre vaszeg megindítják oxitocinnal a szülést várna pár vajúdási fájást, amikor nagyon fáj, felvágják a méhed és kiveszik :(

2015. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam így volt:

Kaptam egy adag oxitocint vénásan, majd amikor az lement, bevittek a műtőbe. Kaptam a gerincembe fájdalomcsillapítót, érzéstelenítőt, majd felfektettek a műtőasztalra, ahol kaptam katétert, majd bekentek fertőtlenítővel a hasam körül. Utána eltakarták a hasam, így a műtétet nem láthattam. Ellenőrizték, hogy érzek-e még, és amikor már nem éreztem, felvágták a hasam. Annyit éreztem, hogy húznak, rángatnak, aztán egyszer csak felmutatták a babámat, akit utána kivittek lemerni, de aztán visszahozták és az arcomhoz tették. Eközben kitisztították a méhem (mintha porszívóztak volna) és összevarrtak.

Az egész műtét kb. fél óra volt.

Utána a megfigyelőben 2 órát együtt lehettünk a babámmal és férjemmel, majd 6 óra után (amikor már kiment minden érzéstelenítő), felállítottak és el kellett mennem lezuhanyozni (nővérke segítségével).

Két császárom volt, egyik Vácon, másik Budapesten a régi Máv kórházban, és mindkét helyen ugyanez az eljárás volt.

Műtét után nekem 2 nap volt nagyon rossz, de aztán jobb lett napról-napra. Fontos, hogy mozogj amennyit tudsz, az segít a felépülésben. Vácon 5 nap után, Bp-en 3 nap után engedtek ki.

2015. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,legalább tudom mire számithatok
2015. máj. 21. 20:27
 5/13 anonim ***** válasza:
2015. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Engem nem császároztak,de nekem is faros volt a babám.2011ben szültem Székesfehérváron.Természetes úton.Én is rettegtem a császártól,de szerencsére eltudtuk kerülni és a baba is teljesen egészségesen megszületett.Kitartás!Nem lesz semmi gond!
2015. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást nagyon félek
2015. máj. 23. 06:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!6os vagyok!

Mi újság veletek?Van már baba? :)

2015. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia!Nincs még szerdán hazaküldtek egyet lépcsöztetek de semmi holnap reggel kell menni nem tudom mi lessz azt mondta a doki éhgyomra ,és inkább keresztbe van ha igy marad mütét de azt várja hogy hátha farosba fordul mert akkor megprobáljuk megszülni ha nem akkor mütét remélem holnap már meg lessz a baba
2015. máj. 28. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismét én :) a 6os :) Babázol?
2015. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!