Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a 34-35 héten folyik el a...

Ha a 34-35 héten folyik el a magzatvíz mentőt hívjak, vagy menjünk autóval? 60 km a kórház.

Figyelt kérdés
Van közelebbi is, de az inkább sintértelep :(
2015. máj. 25. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a kedvesség érdekel, hanem a biztonság. A pic-es kórház személyzete sem a legkedvesebb, de ez nem izgat. A lényeg, hogy mindenki a megfelelő ellátást kapja. Ott az orvosoknak több a szaktudásuk, jobb a felszereltségük. Előző gyerekkel a közelebbibe mentünk, amikor begörcsöltem.Azt mondták szülök, vittek volna beöntésre. Kérdeztem van e 50 percem a másik kórházba menni, mert épp a véres vizsgálón vizsgált előtte, egyszerűen féltem. Azt mondta igen, annyi még van, saját felelősségre elengedett. Meg is érkeztünk elvileg szülni, ami 1 hét múlva következett be. Szóval itt kiszedték volna..
2015. máj. 25. 15:08
 12/15 anonim ***** válasza:
mindenképp mentő. hátha még lehet kicsit késleltetni a babát,ha mást nem addig amíg kap valami tüdőérlelőt,hogy biztos rendben legyen
2015. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9-es, a Sote II. már visszaköltözött az eredeti, felújított épületbe azóta! :)
2015. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van esetleg fogadott orvosod a távolabbi kórházban?

Nekem volt fogadott dokim, a SOTE I. szültem, pedig nem oda tartozok, de így a dokim beleírta a kis könyvem hátuljába, hogy ha mentővel megyek be szülni, akkor is mindenképpen a SOTE-ra vigyenek.

Van okod félni a koraszüléstől?

2015. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy nincs jó megoldás. Ha messze van a kórház, evidens, hogy mentőt kell hívni, már csak azért is, mert ha a kocsiban megindul a szülés, nem árt, ha van szakszerű segítség. De mivel azt írod, hogy van közeli kórház, csak nem bízol bennük, ez sajnos nem szempont. A mentő sem vinne máshova.

Viszont attól azért óva intelek, hogy egy negaív tapasztalat alapján ilyen messzemenő következtetést vonj le! Egyáltalán nem biztos, hogy más kórházban nem történt volna meg ugyanez a baj.

2015. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!