Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel ment fel Rátok a régi nadrág? (Úgy, hogy be is tudtátok gombolni. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Most 3 hónapos a babám és már kb. 1 hónapja tudom hordani a régi nacijaimat!Amúgy még van rajtam 3 kg.és mégis jók a nadrágok!
2010. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Rám is rögtön jó lett volna,de mivel csészéros voltam,és az öszzes gatyám szűk,és csipőnaci,nem tudtam hordani kb.2 hétig,mert fájt a vágás helye.
2010. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után rögtön.


Én is nagy súllyal lettem babás. Aztán jött a "reggeli" 24 órás rosszullét a 18. hétig. 6 kilót szedtem vissza, de szüléskor rögtön "el is tűnt".


Ruhatárcsere, mert minden lötyög és lóg rajtam. :)

2010. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"szülés után rögtön"..."szülés után 2 héttel"... Hááát, nem semmi teljesítnény ám lányok!!! Nem tudom, hogy hogyan csináltátok, de csak ámulok és bámulok...!

Én a terhesség előtt 49 kiló voltam, szültem egy 4 kilós babát, és akkora lötyögős "zsák" maradt utána, hogy most, szülés után 9 hónappal ment rám a lánykori nacim...

És még így is 54 kiló vagyok. Pedig nem eszem sokat, és még mindig szoptatok. Tényleg hihetetlen teljesítmény! Grat!

2010. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves utolso valaszolo.

Ne aggodj!! Ha en 50 par kilo lennek oromomben ugralnek :)

En irtam, hogy log rajtam most minden ruham, de en 104 kiloval indultam, igy volt mibol fogyni.

Irtam is, hogy ez egyedi eset, hogy valaki szules utan vekonyabb mint elotte.

Normali ha valakin marad par kilo.Gyorsan le fog menni hidd el.

De ha megsem akkor sem ez a lenyeg.

Szep babazast mindenkinek :)

Mindenki ugy szep ahogy van, mert sugarzik minden kisbabas anyukarol a boldogsag.Ez fontosabb a ruhameretnel.

puszi

2010. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hamar, ahogy hazajottunk a korhazbol, de az mar mas kerdes, hogy jol all-e. Nem hiztam sokat terhesseg alatt, nem is maradt rajtam sok suly, szules utan tiz nappal mar a hasam is lapos, de hazudnek, ha azt mondanam, hogy minden a regi. A hason levo bor nem huzodik vissza 1-2 het alatt, annak tobb ido kell. Addig allva tok jol nez ki, a nadragok is szepen begombolhatok, de amint lehajol az ember lanya, vagy leul szepen fodrozodik a has, kibuggyan a maradek bor egy jo szabasu nadragbol is.

Ezt eddig mindenki elfelejtette megemliteni. :-D

Legalabbis en csiponadragokat hordok, ezekbol is a szuk fazonokat szeretem. Siman fel tudom venni fizikailag, de a puhany hasam miatt nem igazan ad tokeletes elmenyt. Max a magas dereku nadrag rejti el ezt szerintem.

2010. márc. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel,én is meglepődtem!:)
2010. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tegnapi 21:17-es vagyok.

97 kg-al lettem várandós. Szülés után első dolgom otthon a mérleg volt. :) 85 kg. Azóta még lejjebb ment, mert most már mászik, sőt áll és lépeget. Mindig a nyomában kell lennem.

A másik "titok" nyár eleji a babám, és napi 6-7 km kocsikázás volt neki, nekem séta. :) Idén azt hiszem áttérünk a kocogásra. Futhatok a nyuszimotor után :)

Karbantart a gyerek :D

2010. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

kb. ugy vagyok mint a 06:16-os valaszolo.Jok ram a ruhaim de nem allnak jol.Nekem a csipom nagyon kiszelesedett es van meg rajtam vagy 6 kg.59 kg-val kezdtem a terhesseget es kb 56 kg szeretnek lenni a nyarra.Most egy anyuka belinkelt egy tok jo tornat ra is fogom vetni magamat meg a fogyokurara mert mar nem szoptatok.

Jaj,csak ne szeretnem ennyire az edesseget....:(

8 honapos kisfiu anyukaja

2010. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 -Pimpike- ***** válasza:

Szia!

Én soha többet nem tudtam hordani a nadrágjaimat és nem azért mert nem fogytam le hanem azért mert kiszélesedett a csípőm.57 kg-val kezdtem a terhességemet, 74kg voltam szülés előtt.1 év alatt mentek le a kilók ebből 9 hónapig szoptattam utána lehetett fogyókúrázni.

2010. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!