Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinálják? Bő órája...

Nné Adrea kérdése:

Mit csinálják? Bő órája leszakad a derekam, forrosagerzetem van derektajon. Szemeremcsont.huvely táján feszül. Kemenyedik hajam. Párom dolgozik. Hívják mentőt vagy ne még? Szülés lesz ma?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szerdán éreztem ugyanezt. Körbe is telefonáltam a családot, hogy készüljenek, lehet éjszaka jönni kell a gyerekeimre vigyázni. Egész nap tökéletesen rendszeresen keményedtem, szétszakadt a derekam, lent fájt de nagyon. Végülis másnapra enyhült. Ma is keményedik, ma már kimentem gazolni a hűvösbe, de nem igen "romlik" Kíváncsi vagyok mi lesz. A hasam rettenet lent van. Sok mensi fájdalmam van, meg a keméynedések is több percig eltartanak :)
2015. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kemenyedes nekem is maradt.Szinte az egész hajam beton.Akar óra hosszan is.Lábam dagadt eddig is pár hete.de most brutális,nehéz és fáj.A kicsi manó is keveset mozog.De ez a nagy meleg biztos megviseli őket is.már nagyon várom
2015. jún. 13. 12:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Kitartást! Nincs két egyforma szülés,még egy anyánál sem. Én is teljesen másként éltem meg mindkettőt! :) Jól sejtem,neked ő lesz az első babád?

Írj majd hogy vagy,babázol-e már?!

Fel a fejjel! Amikor ott leszel ösztönösen tudni fogod! :)

2015. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!