Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jósló fájásoknak van bármi...

A jósló fájásoknak van bármi közük a szüléshez? Például utalhatnak rá, hogy menyi van hátra? Vagy teljesen független tőle?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Benne van a nevében: jósló. Azt jelzi, hogy már nincs sok hátra a valódi fájásokig.
2015. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 32.héttől kezdtem el jóslózni. 36.héten kezdett durvulni a dolog. És 40+5 hetesen mentem szülni:)

Ha van is bármiféle összefüggés az Semmit sem jelent :)

Előbb utóbb így is-úgyis szülni fogsz:)

2015. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem siettetném még, csak 35 és fél hetes vagyok. De tegnap este szerintem jóslóim voltak, 30 percenként, összesen 4-5x. Ezért kérdezem csak, remélem, hogy nem indul be 1-2 héten belül, még azért nem kéne. 3 hetet kihúznék legalább :)
2015. jún. 14. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
36. héttől voltak jóslók nálam is. A 37. hét közepén egyik este nagyon rendszeresen, nagyon erősen érkeztek. Az orvos az uh-vizsgálat után azt mondta, valószínűleg nem húzzuk sokáig, nagy baba lesz, a gép korábbi dátumokat mutat, mint a menstruáció szerint meghatározott időpont. Ehhez képes itt vagyok 39+4 hetesen, és semmi... Nem vagyok orvos, de szerintem is csak jel, aminek időpontokhoz nem igazán van köze. :) Áldott várakozást és könnyű szülést kívánok neked!
2015. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hű utolsó, akkor már jöhet bármikor neked :)

Nálam közben tárgytalan lett, kiderült, hogy faros a kisasszony, úgyhogy 38+6-nál programozott császárom lesz, nem lesz szülésre várás sajnos. Pont azért tettem fel a kérdést, hogy jelezhetik-e a jóslók, hogy mennyi van még, de így már tudom pontosan :)

2015. jún. 18. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg jöhet bármikor. Még két napunk van a kiírt dátumig. Péntek délutántól tegnap éjfélig rendszeres fájásaim voltak, aztán megint semmi... Remélem, mostmár tényleg nem húzzuk sokáig. :)
2015. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!