Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetesen faros a babám,...

36 hetesen faros a babám, kiírtak programozott császárra. Ha mégis befordulna még addig, azt észrevenném már, ugye?

Figyelt kérdés
Azt mondták, nem valószínű, hogy ilyenkor már befordul, bennem meg főleg nem, mert nagyon pici és vékony nő vagyok, már most alig fér el szegény baba, nincs helye forgolódni. Akinek mégis befordult esetleg még így a végén, az megérezte, hogy most itt az történt? Be tud úgy fordulni irányba, hogy ne vegyem észre? 38+6 hetesen császároznak, két és fél hét van még.
2015. jún. 20. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ikreknél valamikor 36-37 hetesen fordult be az egyikőjűk, és nem vettem észre..:)
2015. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38 héten kiírt császár előtt fordult be. Semmit se éreztem belőle pedig 4kg val született én se voltam egy bálna :). A császárt igy törölték, természetes szülés lett.
2015. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!