Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az amit szüléskor azonnal...

Mi az amit szüléskor azonnal magammal kell vinni? És mi az ami ráér és a páromnak kell behoznia? Valaki leírna nekem egy listát? A babának az apa hozza be a cuccokat vagy azt is rögtön nekem kell vinni?

Figyelt kérdés
Az utolsó kérdés azért is fontos mert van aki azt mondta én vigyem van aki azt hogy az apa hozza be volt aki meg azt mondta nem kell bevinni semmit,mert adnak mindent a babának.Egyébként Békéscsabán fogok szülni,hátha van valaki aki szült már ott.

2014. febr. 7. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabbak az irataid, minden más pótolható, bár azért hálóing, tisztálkodó szerek, papucs, köntös jó lenne.
2014. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hálóing, iratok, terhes kiskönyv, papucs, tusi, köntös, törölköző.

Bár attól függ a párod mikor viszi a cuccokat utánad. Ha rögtön szülés után, akkor elég az iratok , a kiskönyv, hálóing és papucs.

2014. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másfél hete szültem csabán.A kiskönyvedet,leleteidet feltétlenül vidd,ezen kívül bugyit,betétet,papucsot,wc papírt és köntöst,esetleg vizet!A többit utána is be tudja vinni a párod.
2014. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!