Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények a Kenézy kórház...

Vélemények a Kenézy kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, érdekelne hogy hogy bánnak így a kismamákkal, apa bejöhet a szülésre? 32 hetes vagyok
2015. júl. 1. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Oda tartozol egyáltalán?


Alapesetben a megyeiek ellátására szolgál, a debreceni lakosokat a Klinikára irányítják.

2015. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hajdúböszörményi vagyok, és igen oda. De nem azt kérdeztem hova tartozom :)
2015. júl. 1. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Jó, akkor a vélemény.

Szar. Bemehet kötelező szülésfelkészítő után, amire a 31. hét előtt érdemes jelentkezni (hoppsz).

2015. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a kedves választ...
2015. júl. 1. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem, nem volt orvosom.Teljesen meg voltam elégedve mindennel, felújított stb. Én nem tapasztaltam flegmaságot ilyesmit senki részéről. Fürdőt, wc-t naponta patyolatra takarították, ha kérdeztem válaszoltak, segítettek, beszélgettek. A hátsómat nem nyalták ki, de nem is ez a dolguk szerintem. Nem hiszem, hogy az épp műszakban lévő nővér, csecsemős tudja, hogy xy nak ki az orvosa, van-e egyáltalán neki, meg szerintem ez őket baromira nem is érdekli.Én normál szülésnek indultam, de császáros lettem, ennek ellenére nem "dobták össze" a műtétet, minden rendben volt a heggel.
2015. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi ez megnyugtató :)

Egy barátom ismerőse is ott szült ő is megolt elégedve mindennel. Csak a régebbi kommenteket olvasva volt egy kis félsz bennem. De hát nem tetszhet minden mindenkinek.

2015. júl. 1. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ott szültem idén , szintén böszörményi vagyok.Fogadott orvosom nem volt,de minden rendben volt.Elfogadható a bànàsmód a környezet pedig szép.Emiatt ne izgulj.
2015. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam :)
2015. júl. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!