Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri kórház szülészetéről mi...

Egri kórház szülészetéről mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor vállald be, ha orvosod van és szülésznőd is!!!Nekem szerencsém volt, hogy az volt ügyeletben akihez végig jártam az sztk-ba.
2015. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem anno elrettentettek a mendemondák... Két terhességemet egy másik megyeszékhely két kórházában gondozták... nem túl nagy sikerrel. Így úgy döntöttem, hogy harmadszorra Egerben szülök. Szörnyülködött is minden ismerősöm... Azt mondom, soha jobb döntést nem hoztam még - különben valószínűleg nem lenne itt a második gyerekem. Olyan rendellenességre is fény derült nálam, ami alapvetően befolyásolta mindkét korábbi terhességemet. Abszolút korrekt volt a terhesgondozás: mind az orvosom, mind pl. az ultrahangosok részéről (részben egyiküknek köszönhetem, hogy harmadszorra sikerült megelőzni a bajt). Magával a szülészettel sem volt a bajom: állami kórházhoz képest teljesen normális viszonyok uralkodtak, és én még a csecsemősökre sem tudok panaszkodni. Szóval azt hiszem, mindannyiuknak köszönhetem, hogy most épp egy harmadik babán törjük a fejünket.
2015. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14 éve szültem ott nem volt vele problémám.Igaz volt fogadott orvosom és szülésznőm is.
2015. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!