Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori az érzéstelen...

Mennyire gyakori az érzéstelenítővel való szülés?

Figyelt kérdés

sok helyen olvasom h többen direkt kiemelik h anélkül szültek. Én 4 évvel ezelőtt szültem, de fel se merült h kapjak, kérjek. Igaz nagyon könnyű, gyors szülés volt.

Ha ugy gondolom h kell, akkor lehet kérni?

(és hozzáteszem senkit nem ítélek el, ha azzal szült, mielőtt valaki így gondolja)


2015. júl. 9. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom. 3-at szültem, egyszer sem kérdezték meg kell-e érzéstelenítő. Anélkül szültem.
2015. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én korábban azt hittem mindenki azzal szül, amióta terhes vagyok szembesültem vele, hogy ahol szülök ott nincsen egyáltalán, és ahogy kezdtem utánaolvasni rájöttem hogy közel sem annyira sokan szülnek vele.
2015. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még terhesség alatt sokat beszélgettem erről a szülésznőmmel, és annyit mondott, hogy tapasztalatai alapján az esetek nagy részében műtéti befejezése van a dolognak, ezért nem kifejezetten pártolja sem ő, sem az orvosom. Ezek után nem erőltettem a dolgot, anélkül szültem.
2015. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!