Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés elôjele...

Ez már a szülés elôjele lenne? Vagy inkább jósló lehet.39h2n

Figyelt kérdés
Ma szinte egész nap keményedik a hasam.2-3x voltak menszi szerü görcsök is.
2015. júl. 10. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres időközönként lesznek és minimum 40-60 mp-ig tart egy összehúzódás, és az egész nem áll le, hanem sűrűsödik, akkor indul a szülés. (Vagy magzatvíz elfolyással is indulhat, de az úgyis egyértelmű lesz)

3 szüléssel a hátam mögött én azt mondanám, hogy ezt ilyenkor nem lehet eldönteni.

Lehet hogy ma beindul, lehet hogy 2 hét múlva (feltéve hogy hagyják).

2015. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a joslofajasok. Ha elmulik(pohar bor, meleg vizben valo furdes hatasara), akkor nem kell menni, ha rendszerezodnek es 5 percenkent jonnek, akkor indulas!

Nalam az elsot a joslok jelentkezese utan 2 nappal szultem (egyik hajnalban josloztam par orat, aztan elmult, masnap hajnalban mar nem mult el, es rendszeres lett), a masodiknal a szules elott egy hettel josloztam eloszor, aztan egy het mulva jelentkezett ujra, akkor par ora utan rendszerezodott.

2015. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok:elso fiam 37. hetre jott, a masodik fiam 38.-ra.

Most varom a harmadikat:) (lany lesz:)))

2015. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok!végülis csak jósló volt,de éjszaka már 15-20percenként voltak fájások de elmultak.ma sokkal kevesebbet keményedett a hasam.de remélem.párnspon belûl meglesz :)
2015. júl. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!