Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok ülni állni...

38 hetes vagyok ülni állni feküdni alig alig tudok. Az egész hüvelyem csontom husom kívül belül fáj. Volt vala. Kinek ilyen fájdalma? Mit jelenthet? Nyílik a mehszaj?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is 38 hetes voltam, amikor ezt éreztem. Beékelődhetett a gyerek feje. Legalábbis nálam ez volt, mert én több mint két hét múlva szültem.
2015. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én végig zárt voltam (a méhszáj nyílását sokszor nem is érezni), de ilyet már 34 hetesen éreztem, szörnyen fájt, azt hittem mankóval fogok menni szülni. Én végül 38 hetesen szültem, de nem is bírtam volna tovább ezt a fájdalmat.

Az a helyzet, hogy ez a csontok rendeződése, a baba beékelődése, a test szülésre való felkészülése miatt lehetséges. Mondhatni ez ezzel jár (szerencsés akinek nem fáj).

2015. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Készül a tested a szülésre. :)

Kb. a 34. héttől 1 ujjnyira volt nyitva a külső méhszáj, majd 37. héttől minden és ezzel az értékkel a szülés előtti napig (40+1) elvoltam, és hasonló fájdalmak nekem is az utolsó 1-2 hétben jelentkeztek.

2015. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!