Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi szülészetről mik a...

Pécsi szülészetről mik a friss tapasztalatok? Melyik orvost válasszam? Esetleg szülésznőt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly októberi tapasztalatom van.

Várnagy Ákosnál szültem, hozzá jártam terhesgondozásra is, én elégedett voltam vele, a jövőben is hozzá fogok járni. Én úgy érzem korrekt volt, mindenről előre tájékoztatott, kedves volt, partnerként kezelt.

Nálam végül császármetszés lett, itt sem lehet rá panaszom. Egy negatívum, hogy szerintem kicsit drága, de hát ez relatív.

Fogadott szülésznőm nem volt, egy fiatal szülésznő volt épp műszakban, Evelinnek hívták, és nagyon-nagyon kedves volt, itt sem lehet okom panaszra.

Sajnos arról nem tudok neked beszámolni, hogy gátmetszés, alternatív módszerek tekintetében milyen az ő hozzáállásuk, mert idáig nem jutottam el.


A császárnál az anesztes egy tündér volt, műtét közben a homlokomat simogatta, közvetített, hogy mi történik, amíg nem láttam a fiam, ő mondta, hogy milyen hosszú babám van, meg, hogy van pár szál szőke haja :)


Császár után a megfigyelőben szintén tündérek dolgoztak :) Az éjszakás nővér folyamatosan jött, segített inni, töltögette nekem a vízet a szívókás palackomba, odatette a számhoz, tényleg nagyon figyelmes volt. A nappalos nővérről is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Amikor először fel kellett állnom, és azt hittem ott esem össze a fájdalomtól, akkor biztatgatott, az első zuhanyzás után gyakorlatilag ő törölt meg, mert nem tudtam hajolni, még a zuhanyzós papucsom is megtörölte, szóval le a kalappal.


A gyerekágyas osztályon már nem volt ilyen kitüntetett figyelem, de igazából nagy negatívum nem volt, bár sokan szidják a csecsemős nővéreket, én nem panaszkodom, tény, hogy ott már eléggé magadra vagy hagyva, de azért szerintem semmi szörnyűség nem volt.


Összefoglalva, sokan szidják a Pécsi Szülészetet, de nekem pozitívak a tapasztalataim, persze mindenkinek mások az elvárásai, ingerküszöbe.

2015. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!