Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aranyér szülés előtt kijön az...

Aranyér szülés előtt kijön az szülésnél még durvább lesz?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok.Szülés előtt kijött az aranyerem.Mondtam a dokinakerre ő megkérdi hogy külső vagy belső?.Nem tudom mi a különbség ,kívül van egy darabig.Erre rávágtam hogy külső,de nem vpltam bennne biztos.Írt fel valami gyógyszertári zöld kever kenőcsöt. Kis tégelybe valami ung.haemorrhoridan.vagy valami ilyesmi dw bem tudom kiolvasni mi van ráírva.Kenntem ezzel vagy háromszor négyszer.És most olyan fura érzésem van a végbelnél.LehetAz aranyeret vissza tudtam nyomni.De valami fura..Szerintetek ha mégis belső aranyerem van és én ezzel a kenőccsel kenntem akkor árthattam vele.Begyulladhat??Àrthat a babának ?( a doki meg sem nézte,nem vbizsgált meg lehet ő jobban tudta volna hogy kűlső vagy belső)Szülésnél ez rosszabbodhat???? Bocsi ez kicsit hosszúra sikerült.
2015. júl. 18. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is pont a szülés előtt jött ki, és a szüléskor sajnos rosszabbodott, de írtak rá kúpot és kenőcsöt szerencsére utána elmúlt pár hét alatt.


A kencőcsös kérdésre nem tudom a választ, de nem hiszem, hogy ilyen különbség lenne, hogy ha nem külső hanem belső, akkor a külsőre írt kenőcs árt, olyat pedig biztos nem írnak fel ami árt a babának.

Lehet hogy ha belső, akkor kúpot írt volna.

Szerintem menj vissza a dokihoz, mondd hogy kellemetlen, ő mivel nőgyógyász nem fogja szerintem megnézni, de lehet hogy továbbküld szakorvoshoz.

2015. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, jót mondtál a dokinak. A belső aranyér a végbél belső falán van és "csak" vérzéssel jár, a külső aranyér amit a végbél nyílásnál érzékel az ember és fáj. A leírtak alapján neked az utóbbi volt. Félrekezelésből adódó bajod nem lehet, ha továbbra is érzed, hogy valami nem stimmel, akkor menj vissza a dokihoz.
2015. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!