Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hullahopp karika segithet a...

Hullahopp karika segithet a szülés utáni felesleget leadni szerintetek?

Figyelt kérdés
170/67 vagyok. 57 kiloval kezdtem a terhességet. Az a baj, hogy egyszerüen nem tudom rávenni magam a futásra,edzésre, stb. Hullahoppozni régebben nahyon szerettem. Szerintetek segithet? Igazábol csak a hasamon levö felesleg zavar.
2015. júl. 29. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, így csak a hasadból fogyni nem tudsz. A hullahopp karika jó móka, de sportnak szerintem kevés. Persze, hacsak nem profi módon nyomod lent-fent egy órán keresztül. DE szerintem akkor is vérszegény. Az edzéseket érdemes elkezdeni normálisan, ha eredményt akarsz.
2015. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn edzès vègèn szoktam 10-15 percet karikázni, levezetèsnek nem rossz. Ennyitöl viszont nem fog lemenni a hasad.
2015. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevés. Semmi nem fog történni látványosan.
2015. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tornázhattam v futhattam szülés után nagyon sokáig. Ezért csak hulahoppoztam. Nekem sokat segített napi 30 perc intenzív karikázás. Szebb lett tőle a hasam. Utána már fogyókúráztam is es kb 1 év alatt adtam le a kilókat.
2015. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kaján kezdd a változtatást, utána a sporthoz is lesz kedved.

Kalóriadeficit plusz nézni kell a makrotápanyagok arányát. Enélkül soha nem adod le.

2015. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha most ehhez van kedved akkor hullahoppozzál. Ha ebből alakul, hogy videóra hastáncolsz akkor azt csináld. Az is több, mint a semmi és ha nem is javulsz tőle túl sokat, legalább nem romlasz. A hasad formálásában két dolog segít: a szép izmok és a zsírfelesleg "lefaragása". Mivel-ahogy az 1. írta- helyi zsírégestés nincs ez utóbbit csak a kevesebb kalóriabevitellel tudod megoldani. Ha jól tudom közvetlen szülés után, a szoptatás időszakban nem lehet fogyózni, de amint ez az időszak végetért vigyél be kicsit kevesebb kalóriát. Lehet, hogy mennyiségileg ehetsz ugyanannyit mint most, csak minőségileg kell mást. Pl. cukros gyümölcs helyett zöldség, fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, stb. Közben pedig tegyél egyre újabb gyakorlatokat a hullahopp mellé. Pl. ezekből: [link]

merthogy a szép hashoz szép combok is járnak :D Fontos, hogy ne veszítsd el a lelkesedésedet, legyen kedved a gyakorlatokhoz. Ez gondolom szülés után kicsit nehezebb, mint azelőtt. Ha valaki foglalkozik magával, tesz érte, hogy szebb legyen és lát egy kis eredményt akkor majd megjön a kedve a rendes edzéshez is. Sok sikert :D

2015. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!