Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hullahopp karika és ugrálóköte...

Babamama kérdése:

Hullahopp karika és ugrálókötelezés segít a szülés utáni felesleg leadásában?

Figyelt kérdés
3 hónapja császármetszéssel született meg a babám és arra lennék kíváncsi, hogy a derék és has tájékon maradt felesleget le lehet-e adni a hullahopp karikával és az ugrálókötéllel? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 2. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hulahoppot csak szórakozásra használd, nem ér semmit felesleg leadásában, mivel nem elég intenzív, kevés kalóriát éget.

Amúgy sincs helyi zsírégetés, tehát felüléssel, haspréssel sem megy le a felesleg. Ahhoz diéta kell és aerob edzés (kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner) heti min. 3-4 szer 40-50 perc.

Ugrókötelezés már jó kalóriaégető gyakorlat azt végezheted diétás étrend mellett. Mindenhonnan megy majd le zsír, mivel azt nem lehet szabályozni, hogy csak az óhajtott területekről fogyj.

2012. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fura, hogy a hullahoppot emlegeted, azt gondolnám, hogy 3 hónappal a császár után ez inkább rémkép, mint opció. :)

Ha szoptatsz, akkor viszont ne diétázz, csak sétáljatok sokat, meg esetleg némi bringázás; kevesebb lehet a tejed a sport+diéta miatt - ha anyatejes baba, akkor az nem jó. (Ráérsz majd fogyni, ha elkezded hozzátáplálni.)

És persze gratulálok! :)

2012. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz en nem vagyok anyuka, meg terhes sem, de annyit tudok mondani, hogy nekem mindig hatott a hullahop karika. Lehet venni ilyen nehezebbet femeset, az szerintem jobb mint a muanyag, de engem az is megtudott izzasztani ha nem lustultam el a dolgot! Nem veszitesz semmit ha megrobalod.
2012. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!