Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után hulahopp-karikázni?

Szülés után hulahopp-karikázni?

Figyelt kérdés

4 hete szültem, természetes úton. Sajnos elég sok maradt rajtam derék tájon, amit szeretnék minél hamarabb leadni.

Kérdésem az lenne, hogy hulahopp-karikázhatok szerintetek úgy, hogy a tejem ne menjen el? (Szoptatok)

Az étkezésemre nagyon figyelek a baba miatt, és sokat iszok. Nem tragédia, ha szerintetek ne csináljam, akkor marad a sok séta. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2012. okt. 7. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, azt tudom hogy a diéta+sport rossz hatással van az anyatejre, kevesebb lesz. Úgyhogy szerintem várj vele, amikor már nem csak anyatejet eszik. Gratulálok!
2012. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert ez nem azt jelenti, hogy meg sem lehet mozdulni. A hulahopp-karika nem egy intenzív sport, szóval szerintem nyugodtan mehet. De figyeld a testedet, úgyis látni fogod, ha változás van. A seta pedig jó ötlet, továbbra is csináld. De hozzáteszem úgyis az etkezes az első, főleg, ha hastájekról van szó. Ha pedig már nem szoptatsz, be lehet lassan vezetni az intenzívebb alakformáló edzeseket is.
2012. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csinálhatod ha nagyon unatkozol,de mivel a hulahopp cal igénye kevés,még ha sokáig is csinálod,ezért semennyit nem fogyaszt.

ez jobb lenne otthonra

[link]

2012. okt. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az szép mozgás, de a fogyásról kéne írni..


Szénhidrátokat ne, vagy nagyon keveset egyél. A gabonák nem csak a súlyodnak, egészségednek nem jók, de a babának sem. A tehén tejet ne keverjük össze az anyatejjel. Sok fehér folyadék van, ezek közül az anyatejet eszi a csecsemő, és ennyi. Felnőtt ember semmi ilyesmit nem eszik, főleg nem más állat tejét.


Ha sok húst, zöldséget eszel, jóllaksz ezekkel, gyümölcsökkel, akkor biztos hogy elég tápanyag lesz a szoptatáshoz, egészséghez. Ha gabonázol, müzlizel, kenyérféléket eszel vagy tejet, azzal a betegségeket hozod közelebb. Nézzük meg a magyar lakosság állapotát és a táplálkozását..

Jó lenne ellenpéldának gabona és tejmentes étkezést folytató társadalmak vizsgálata, vannak ilyen vizsgálatok. Ezek tükrében tanácsolják a sok szénhidrát, glutén, tej elhagyását MINDENKINEK.

2012. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!