Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy szülészt meg lehet kérni,...

Egy szülészt meg lehet kérni, hogy varrjon össze, ha a hüvelynyílás szét van "szakadva" szülés után?

Figyelt kérdés

egy gyakornok varrt, elcseszett mindent, hívtak egy főorvost, aki enyhén idegesen magyarázta hogyan kell és enyhén durván foltozott össze és olyat is beszéltek egymás között, hogy lehet hüvelyplasztikázni kell majd...(6 érzéstelenítő injekcióval egymás után)

nos eltelt egy év, szinte még mindig egy űr van "alattam". ahogy megfigyeltem a hüvelynyílás széle speciel szét van szakadva és nem forrt össze...


ismerek egy jó szülészt, magán is rendel.

van értelme bemenni hozzá, vagy ilyet nem vállalnak?


2015. júl. 31. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megkerdezheted tole nyugodtan. Legfeljebb megvizsgal es ha megsem valalja akkor ajanl egy orvost aki megteszi. Egy probat meger szerintem marcsak az egeszseged miatt is.
2015. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2015. júl. 31. 02:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn is megkérdezném.
2015. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sebesz is, akkor meg tudja csinalni.
2015. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, hogy müklödik, de maga a mütétet plasztikai sebész végzi az tuti. Hiába varr össze két bört valaki az még nem fog össze forrni, az ilyen a plasztikai sebészek tudják.

Hogy a beutalót ki adja azt nem tudom, azt lehet a nödoki.

2015. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos van szülész is, aki meg tudja csinálni, de talán jobb, ha plsztikai sebészhez mész egyenesen.
2015. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a plasztikai sebész kicsit nagyon borsos lenne, nem?
2015. júl. 31. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha meg szulni akarsz nem erdemes elotte plasztikazni majd utana.

A heges resz nem tagul es masik gyerekkel repesni fog csunyan

2015. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!