Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Altatásban vagy epidurális...

Altatásban vagy epidurális érzéstelenítéssel jobb császármetszéssel szülni?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt pánikpetegséggel kezeltek, ma már nem járok vele orvoshoz. A nőgyógyászom szerint a betegségem miatt valószínű császárral kell szülnöm. Nagyon félek. Altatásban vagy epidurálás a jobb?
2007. nov. 5. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi köze a pánikbetegségnek a szüléshez?

De az orvosod biztos tudja.

A baba szempontjából biztosan jobb az epidurál, mert az altatás után egy ideig nem rakhatod mellre és az előtejre nagy szüksége van, meg a minél korábbi összebújásra is! Fájdalmat így nem érzel és azonnal látod a babádat. Szóval szerintem Neked is ez a jobb.

Sok sikert és ne félj, sokan túlélték már!

2007. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem,h ogy jobb, ha ébren vagy. Jobban részese leszel te is a dolgoknak, ott leszel, hallod, ahogy felsír, megmutatják, láthatod. De ez a saját véleményem, tapasztalatom nincs, bár barátnőm így szült. Nem bánta meg.
2007. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az biztos hogy sokkal jobb a baba és a te szempontodból is az hogyha ébren vagy de gondolom attól félsz hogy esetleg elöjönne a pánikbetegséged pont közben vagy épp term. szülés közben nem irtad hogy ,ennyi idös terhes vagy beszéld meg szerintem a dokival hogy mi lenne a jobb és persze azt is hogy te majd hogy érzed magad a terh.vége felé és a melett dönts amit ugy gondoltok hogy neked is és a babának is megfelelö.Grat a babához,és sok sikert:)35hetes kismama:)
2007. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is kiegészíteném a leírtakat.

Attól,hogy pánikbeteg voltál esetleg vagy még egy kicsit, nem indok a császárra,nem a pánikon jár majd az eszed:)És ébren a legjobb tapasztalatból mondom végig részese vagy az eseményeknek nem érzel semmit,de látni fogod a babád azonnal megmutatják nem teszik azonnal cicire,mert remegéssel jár az epi,de látni fogod a babát.Miután ellátnak bevisznek a megfigyelőbe és oda viszik,majd az édes pici babádat,ahol már csak a tiéd lesz.:)

Sok sikert és gratulálok a babához!

2007. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!