Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyedulallo anyukak, szules...

Egyedulallo anyukak, szules utan hogy boldogultatok/boldogultok? Gondoltok arra hogy lesz uj parotok kesobb? Akartok?

Figyelt kérdés
en szeretnek meg egy gyereket, ezert sem lenne rossz meg valakit talalni :)de neha mar elkeseredek..ti hogy vagytok a dolgokkal, a tobbi nehezseggel, egyedullet, kialvatlansag, mindennapok,kapcsolatotok a babaval,csaladdal, penzugyek stb?
2015. aug. 2. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonlóképp érezhetünk.

Szeretnék én is új szerelmet és babát, de kisgyerekkel nehezebb párt találni. Az anyagi és érzelmi oldala a dolognak meg kész katasztrófa.

De a remény mindig ott van, hogy egyszer jobb lesz :)

2015. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemreg egy ismeros holgy azt.mondta hogy gyerekkel konnyebb part talalni.en sem osztottam a velemenyet de o teljes meggyozodessel allitott es mondta hogy majd meglatom :) biztos csak vigasztalni akart,de majd.meglatjuk akkor :) koszi a valaszt :)
2015. aug. 2. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

ismerős 5 gyerek mellett pasizott be, de még a érjét is kidobta egy huszonévesért... :D

másik ismerősnél tipikus. 3 gyerek 3 apától.. :D


(nem kinevetem őket, csak vicces)


de amúgy szerintem leghamarabb az talál magának társat, akinek lent vannak az igényei, nagyon ritka egy normális ffi

2015. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!