Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aluszékonyság szülés előtt?

Aluszékonyság szülés előtt?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy szülés előtti napokban hirtelen energikus lesz a kismama. Ma vagyok 39+0 hetes. Két hónapja rühellem az éjszakákat, mert bármennyire lefárasztom magam, 2-3 előtt nem alszom el és reggel 7-kor már talpon vagyok, annyira hiányzott már egy igazi alvás, de nem ment. Erre tegnap alig bírtam magam rávenni, hogy csináljak valamit, még a teregetés is nehezemre esett, főzni se főztem hosszú idő óta először. 9-kor elaludtam és reggelig aludtam, se éjszakai pisi, semmi. Erre hónapok óta nem volt példa. De a legdurvább, hogy ma még csak enni keltem fel 1x egy szelet dinnyét és persze mosdó/ivás, utána ágy. Nem megy a tv sem, csak fekszem és csendben bóbiskolok egész nap. Volt így valaki szülés előtt? Ha igen, sokáig húzta még ìgy?

2015. aug. 12. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

igen ugyan így voltam mint Te. aztán a szülés napján amit akkor még nem tudtam. lefeküdtem 9 kor és hajnali 2 kor keltem.reggelre bedagadt az arcom, majd délután elfolyt a vizem.


már nincs sok hátra pihenges.


és könnyű probléma mentes szülést kívánok

2015. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy érzi a szervezeted, hogy az utóbbi időben nem pihentél eleget, és most a szülés előtt gyors energiagyűjtésbe kezd. Elképzelhető, hogy még a héten kibújik :)
2015. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta is fekszem, mint akit bealtatóztak, de tényleg. Holnap jön anyukám, ilyenkor ezerrel takarítani szoktam, meg sütni valamit (messze lakik, ritkán látom), de egyszerűen nem tudom magam rávenni. Ami nem lenne fura, ha eddig nem az ellenkezője lett volna. Folyton csináltam valamit, hogy ne unatkozzak, ill próbàltam elfáradni, hátha alszom majd éjszaka...de tegnap óta mint akit begyógyszereztek, a mosdóba is nehezemre esik menni
2015. aug. 12. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!