Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházat ajánljátok...

Melyik kórházat ajánljátok Budapesten? Hol a legjobb szülni?

Figyelt kérdés

Körzetileg a SOTE 1 és 2höz tartozom. A SOTE1ről még jót szinte nem olvastam. Így oda nem szeretnék menni. Az otthonomhoz legközelebb eső kórház a Szent Imre. Fogadott orvosom nem lesz.

Olyan kórházat keresnék ahol ha nem "háborgatnak" szülés közben csak ha nagyon muszáj, ha "neadjisten" császárra kerülne sor altassanak, lehetőleg ne 4-5 ágyas szobák legyenek, az külön szuper lenne ha a szobákhoz tartozna fürdő, a csecsemősnővérek viszonylag kedvesek és segítőkészek legyenek, ne vágjanak pofákat ha pár percre ott szeretném hagyni a babát vagy akár éjszakára, a lányommal voltak gondjaim a szoptatás során jó lenne ha segítenének benne mert félek megint képtelen leszek szoptatni.

10éve a Kútvölgyiben szültem ott majdnem minden tökéletes volt számomra, sajnos azóta magánkórház lett. :(

Túl nagyok az elvárásaim? Esélytelen ilyen kórházat találni?


2015. aug. 12. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bajcsyban szültem. Elégedett voltam mind az orvosokkal mind a csecsemősökkel. Van VIP szobájuk is. Én a sima 3 ágyasban voltam, nem volt gond. Én vidékről mentem oda, Úgyhogy nem kötelelő hogy a körzeted legyen.
2015. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
János: szuper, nyugis, kádas, labdás szülőszoba. Vip szoba saját fürdővel. Normális csecsemősök. Csak ajánlani tudom.
2015. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Az Uzsokiról sok jót hallani,de én voltam megnézni,felmérni a terepet,de végül nem volt szimpi és az orvos is folyton rohant..

Mi végül a Róbertet választottok,és nem csalódtunk,szép emlék minden.

Tény,hogy nem kevés pénz,de cserébe maximális törődést,figyelmet kaptunk.

Jó lenne ha államiban is elérhető lenne hasonló..

2015. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Maternityben szültem természetes úton. Csak ajánlani tudom. Első gyermek, itt váltunk családdá maximális orvosi hozzáértés, odafigyelés és otthoni, nyugodt körülmények között.
2015. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!