Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájt vkinek a vizsgálat a 6...

Fájt vkinek a vizsgálat a 6 hetes kontrollon a gátseb, illetve a belső varratok miatt?

Figyelt kérdés
Eléggé félek, mert nagyon szétszakadtam belül is szüléskor, s még most is fájnak a sebek. :((
2010. márc. 9. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. nekem szintén, nagyon fájt. a 6 hetesen nekem nem "nyúlt" be,csak benézett, ha érted... óvatosan megnézte, jó összehúzódott -e a méhem, az kívülről tapogatta, és kész is volt. Azt mondta, minden ok, lehet szexelni.. áááá! kb. 4 hónap múlva.. is tökre fájt. kitartás, nekem lényeges javulás 5-6 hónap után lett, de még most is érzem, 16 hós a lányom...
2010. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sok varratom volt kívül-belül és az orvos már a szülés után 5 nappal varratszedéskor csinált belső vizsgálatot is. Volt már jobb, de azért nem kibírhatatlan. Inkább azt mondanám, hogy egy picit volt csak kellemetlenebb a "sima" vizsgálatnál.

Ne aggódj, nem lesz gáz!

2010. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én isszétszakadtam belül,olyannyira h 2 órán át műtöttek altatásban.Nekem nem fájt a vizsgálat.Nem kellemes,semelyik nem az,de fájni nem fáj,nyugi.:)
2010. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én is ettől félek! (Az első válaszra reagálva.) Estére mindig majd megőrülök a fájdalomtól, pedig nem erőltetem meg magam napközben. A héten megyek dokihoz... :((
2010. márc. 9. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!! Én ponrt ma voltam és fájt egy picit..de nem volt vészes,engem mondjuk megvizsgált a doki rendesen :S

Ne félj.kibírható...én még viccelődtem is hogy erre nem vagyok még felkészülve :D nevetett..de nem kímélt meg sajna.no para

2010. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, én császárral szültem, de engem a dokim hüvelyi uh-al vizsgál. Azzal még jobban látni.
2010. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!