Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiskönyvembe be van tűzve...

A kiskönyvembe be van tűzve egy kis papír a belső oldalra a borítóra. (gondolom másnak is). A 38. hétnél van olyan, hogy "ultrahang vizsgálat(PH, BF)". Ebből mit jelent a BF?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta, hogy ez a hüvelyi UH rövidítése. Igaz ez?

38 hetes kismama


2008. máj. 5. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt ilyen kis papír betűzve,de tudom mit jelent!

Először is 38 hetesen már nem csinálnak hüvelyi UH-t!

Ez egyfajta áramlásmérés,megnézik hogy a köldökzsinórban hogyan áramlik a vér. És van egy másik is,amikor a baba agyában egy bizonyos eret keresnek és azt is megnézik áramlás van e benne rendesen! Erről csinálnak 2 fotót,amit magaddal kell majd vinni a következő terhestanácsadásra, és megmutatni a dokidnak! Nálunk igy volt! Nem biztos hogy pontos voltam,de a lényege ez!

Kellemes babavárást és könnyű szülést kivánok

Egy 2 éves és egy 3 hetes baba anyukája :)

2008. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. máj. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!