Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Női szülészorvost keresek...

Woman41 kérdése:

Női szülészorvost keresek Budapesten, nagy tudásút, tapasztaltat - kit ajánlanátok és miért? És kit biztosan nem?

Figyelt kérdés
Újra babát vállalnék, de a régi orvosom már megfizethetetlen, sajnos. 41 éves vagyok, az esetleges korból adódó váratlan események miatt keresek nagy tudású, tapasztalt orvost, mostmár nőt, lehetőleg megfizethetőt. Kérlek írjátok meg a vizitdíjat, a szülés árát is - nagyon nagy segítség lenne. Nagyon köszönöm.

#női szülész #női szülészorvos #terhesgondozás díja #tapasztalt szülészorvosnő
2015. aug. 17. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dr. Varsányi Hajnalka. Fantasztikus ember és tapasztalt orvos egy személyben. Kétszer szültem nála, másodjára ikreket. Egy vizsgálat 12000 Ft ultrahanggal együtt.
2015. aug. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, őt ismerem. Még sok éve, mikor az István Kh-ban rendelt, hozzá jártam szűrővizsgálatra, receptért, stb. Már akkor is 3-4 órát kellett várni, hogy bejuthassak hozzá. Valóban kivételes orvos, jó szívvel mennék is hozzá, de szinte lehetetlen bejutni hozzá. Úgy hallottam (bár most nem kerestem friss infókat róla), hogy a Telki Kh-ban rendel, az meg autó nélkül azért távolság. De ha Pesten is elérhető és a vizitdíja is "csak" ennyi, az jó lenne. Esetleg tudod, hogy Telkin kívül hol érhető még el? És mennyi nála a szülés díja vajon?

Nagyon köszönöm, hogy írtál, nagyon szerettem a drnőt.

2015. aug. 18. 12:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Telki kórház már bezárt.

A budapesti rendelőt is átvette a Róbert Kórház.

2015. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A Váci utcában rendel. A szülésre nem mondott konkrét összeget, azt mondta, hogy a vizsgálati díj 10x-esét szokta kapni.
2015. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A rendelő címe: 1055. Budapest, Váci utca 55.

Telefon: 0613177488

A magánrendelésén is kell sajnos várni, hiába van időpont... de szerintem megéri! :) Én legközelebb is őt választanám!

2015. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hogy baj van a Telki Kh-zal is, azt hallottam valamikor, de hogy bezárt, azt nem. Hoppá... Pedig milyen jó híre volt...


És vajon hol vezeti a szüléseket - a Róbrt Kh-ban? Mert az fix díjas, az árak kint is vannak a honlapon. Ilyen szempontból korrekt, fix árak vannak és nincs "hálapénz", de húzósak az árak.. Az már nekem nem fér bele..


Ha viszont a Hajnalka azt mondta, hogy a vizitdíj 10x-esét szokta kapni, az elmarad a Róbert Kh. díjaitól és nem is fix ilyen értelemben.


Tudja valaki esetleg, hogy hol vezet szüléseket Varsányi drnő?


Nagyon köszönöm az infókat Mokka2! :-)

2015. aug. 18. 18:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem írni, bocsi...

Az Istvánban :)

2015. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2015. aug. 18. 23:15
 19/19 anonim ***** válasza:
Dr Bábinszki Ágota!Szuperkedves és nagyon profi.
2015. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!