Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első szüléssel összehasonlí...

Az első szüléssel összehasonlítva mennyivel volt rövidebb ( ha egyáltalán rövidebb volt) a második szülésetek?

Figyelt kérdés
Én az első kisfiammal, aki most 17 hónapos és 4,1kg és 60 cm-rel született, több mint 24 órát vajúdtam. Vajon most is erre számíthatok?
2010. márc. 10. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Az első lányommal 26 órát vajúdtam. Ő 2740g és 52cm volt. A második 6 óra alatt megvolt, Ő 3620g és 56cm-vel született. Minden jót!
2010. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyerekem van.a negyediket nem számolom mert ő sajnos császáros volt.de az első:1óra a második 2óra a harmadik 20 perc alatt lett meg.
2010. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

26 óra, 4,5 óra.

Nekem azért is ment könnyebben, mert valahogy tudtam, mit kellé "csinálni", máshogy álltam hozzá...

2010. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én is máshogy álltam a másodikhoz, tudtam, hogy kb mi fog történni. Az első 5 óra hosszú volt, a második másfél óra, de sokkal intenzívebb másfél óra volt! Kitartás:)
2010. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél indítottak, 3 óra volt mindennel együtt, abból 1,5 óra a vajúdás. A második szerencsére elindult magától. Össze sem lehet hasonlítani az oxitocinos vajúdással. Szinte nem is éreztem a fájásokat. 1,5 óra volt az egész varrással együtt.
2010. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első 12 óra, második 20 perc, harmadik 9 óra farral.
2010. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amióta feltettem a kérdést nem volt időm megnézni a válaszokat. Közben én is megtapasztaltam milyen a második szülés, de azért hasznosak voltak a válaszok. 11-én szültem. Éjjel 11.30-kor 10 percesekkel indultunk be a kórházba és kb 12-re beértünk, addigra bő 2 ujjnyira tágultam, burokrepesztés, egy kis séta fel alá a folyosón, négykézlábazás a szülőágyon :o) majd 2 nyomásra ki is bújt a kisasszony éjjel 1:40-kor. Tényleg sokkal rövidebb volt de intenzívebb fájásokkal. Jóval durvább volt mint az első. A kitolás részét végig ordítottam. :o))
2010. márc. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!