Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kezdtetek el félni a...

Mikor kezdtetek el félni a szüléstől? Már a terhesség elején féltetek? Vagy ez csak később jött?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én jártam szülésfelkészítőre, ott volt egy alkalom amit egy szülész orvos tartott és konkrétan elmondta hogy mi mikor miért hogyan... Én utána kezdtem el félni kicsit, aztán az autóban a kórház felé jöttem rá, hogy bakkar szülni megyünk :D
2015. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem féltem, csupán izgatott voltam, hogy minden rendben menjen és végre láthassuk a babánkat.
2015. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor ott voltam és beindultak a kemény fájások. Akkor féltem, nagyon.
2015. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A terhesség előtt, gyakorlatilag egész életemben féltem tőle :D Ahogy terhes lettem is féltem egy kicsit, de múlt az idő és megnyugodtam, hogy nem lesz gond, mindenki megszül, stb. A szülés előtt a kórházban már nagyon bátor voltam. Hát kár volt! Azt mondták ilyen hosszú, nehéz, gyötrelmes vajúdás nagyon ritka, mint nekem volt. :(
2015. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem féltem. Szerencsére olyan helyen szültem, ahol tiszteletben tartották az igényeimet.
2015. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem féltem. Akkor kezdett remegni a lábam, amikor elfolyt a magzatvíz...

Másodiknál már tudtam mitől félek, úgyhogy ahogy közeledett a szülés ideje, egyre többször jutott eszembe, hogy hajj, félek... De a másodiknál azért volt pozitívum is, mert volt tapasztalatom, és jobban fel tudtam készülni. Könnyebb is volt minden, mint az elsővel.

2015. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha egy percig nem féltem.

A vége felé kíváncsi izgatottság volt bennem, vártam már, hogy átéljem.

2015. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kitolási szakasznál ...
2015. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mitől kéne félni?:) a fájdalomtól vagy mitől?

én az egész terhesség alatt úgy voltam vele, hogy nem ringattam magam tévhitekbe, tisztában voltam vele és el is fogadtam h fájni fog, nagyon, ezt nem lehet megúszni. el kell fogadni h ez ezzel jár és máris könnyebb:). így szerencsére egyáltalán nem görcsöltem rá, és lám, 3 óra alatt megszültem:)

2015. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túlhordtam a babát, a kiirástól már naponta kellett mennem a szülőszobára nstre. Az egyik nap nst alatt végighallgattam ahogy egy nő orditva szül pár szobával arrébb.. Addig nem féltem nyugodt voltam na azután már nem:) Ott nagyon beszartam, legszivesebben levettem volna a tappancsokat hogy passzolom a szülést. Aztán nekeminditani kellett, azonnal 2 petces erős fájásaim lettek.na ott már tényleg
2015. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!