Van okom félni?

Figyelt kérdés
2014. márciusában 10 hetesen elvetéltem, ugyanis a babám már 6.hetesen nem fejlődött rendesen. Most december 29. én (hétfőn) bizonyosodott be, hogy újra terhes vagyok. Másnap észrevettem, hogy halvány barnás folyásom van. Azóta mindennap van (nem folyamatosan). Van okom félni? Ez jelenthet újabb vetélést vagy gondot a babával? (Leghamarabb hétfőn tudok orvoshoz menni az ünnepi hétvége miatt.) Előre is köszönöm, a tapasztalatokat!

2015. jan. 2. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma miért nem tudsz orvoshoz menni?? Ne legyél felelőtlen!
2015. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne felelőtlen, még most lett pozi a tesztje, pici a terhesség, hiába szalad dokihoz még.Sajnos ilyenkor még sok a vetélés, egy későbbi mensivel ér véget.Tapasztalat, nekem is volt, de én már 6 hetes voltam, barnázás, szaladtam az ügyeletre, de elég lekezelően foglalkoztak velem.Ilyenkor még nem kismamaként foglalkoznak az emberrel.sajnos.Hát a barnázás ilyenkor még 50-50%.
2015. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy említettem már az ünnepi hétvége miatt nem tudok menni, ugyanis már telefonon érdeklődtem és közölték, hogy csak a súlyos eseteket látják el.
2015. jan. 2. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 6 hetesen nekem is volt nagyon halvány barnás folyásom 4-6 napig, de nekem semmi gond nem lett belőle, szerencsére :) Több helyen olvastam már, hogy az elején előfordulhat ilyen, persze ha aggódsz, mielőbb doki!
2015. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem az ügyeletre, ott egy doki megvizsgált akkor ép nem volt semmi. Hétfőn kell vissza mennem ultragangra. Tehát nem sokat értem vele. Köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz gond!
2015. jan. 3. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!