Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti nem széyeltétek magatokat...

Ti nem széyeltétek magatokat szülés közben?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy összepiszkoltàtok magatokat.
2015. okt. 8. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Miért, kellene?
2015. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Eszembe sem jutott.... Kisebb gondom is nagyobb volt annal, minthogy szegyelnem kellene magam. Pedig a kitolasnal ereztem, hogy jon mas is, de senki egy percig nem akadt fenn ezen. Ott az a lenyeg, hogy a baba mihamarabb kint legyen, ennek "szurkol" mindenki, aki ott van.

Ezzel kapcsolatban ne legyenek felelmeid!

2015. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem :-)
2015. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Az volt a legkevesebb.. pedig hánytam, szülésznő borotvált is, utólag kellemetlen de akkor valahogy nem tudtam ezzel foglalkozni.
2015. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Fusztràlna, ha utànam kellene takarìtani.
2015. okt. 8. 17:55
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp kell utánad majd takarítani, akkor is, ha nem csinálsz oda a szülőágyra, mert csupa vér lesz körülötted minden. Ez ezzel jár, nem hiszem, hogy bárki szégyellné miatta magát, abban a helyzetben ez a legkevesebb.
2015. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem, bár nem is "piszkoltam össze" magam. Ha már ott leszel, hidd el, hogy ezzel fogsz a legkevésbé foglalkozni.:-) Ha nagyon tartasz tőle, kérhetsz beöntést, ahogy megérkeztél a kórházba.
2015. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Túlélésre jàtszottam, utàna meg örtem, hogy élünk és vége, nem igazàn izgatott hogy mi maradt utànam :)
2015. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Ne aggodj nem lesz idôd ezzel foglalkozni. Az orvosok es szülésznôk làttak màr olyat, nem kell szegyelned magad.
2015. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
amit te is felhoztal peldakent, az engem kozben is feszelyezett, ifen. Persze, alapvetoen a szulesre koncentralsz de azert mindent "fogsz" ami ekkot tortenik. En a ferjem miatt is aggodtam par kisza gondolat erejeig nert gst naksm is vokt minden :-)
2015. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!