Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó elment, derekam fáj,...

Nyákdugó elment, derekam fáj, második baba lesz?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy többedik babánál nyákdugó után 24 órán belül megindul a szülés. Nekem tegnap délután ment el, konkrét fájásaim (menszesz szerűek nincsenek) csak egy kis feszülés, viszont a derekam majd leszakad azóta folyamatosan, éjjel szinte semmit nem aludtam emiatt. Mostanra azért enyhült.

Van akinek második babánál is több nap telt el a nyákdugó távozása és a szülés között?


2015. okt. 15. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elsőnél éjszaka elment a nyákdugó, másnap délután kezdődtek a fájások, a kórházban burkot repesztettek és 22.05-kor megszületett a kislányom :)

A második babánál hajnalban elment a nyákdugó, ill. egész nap ürült, délután elfolyt a magzatvizem, viszont fájásaim nem voltak, 21.45-kor megszületett a második kislányunk :):):)


Szóval szinte mindkét szülésem ugyanolyan (gyors) volt, a nyákdugó után nekem másnap beindult a szülés, de én is hallottam, hogy van akinek napok, sőt akár egy hét is eltelhet... (40+2, 39+3-ra születtek)

2015. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem beindultak éjjel a fájások (rögtön 7 percesekkel kezdtem, csak eleinte még nem voltak olyan vészesek), és közvetlen akkor ment el a nyákdugó is.

Szóval ez nagyon változó lehet.

Viszont a folyamatos derékfájás lehet a közelgő szülés jele. Bár azt irod, hogy az enyhült azóta.

Kitaartás! :)

Mikor kellene szülnöd?

2015. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

38+2 vagyok.

Az első gyerekemnél nyákdugó után 7 nappal indult be a szülés.

38+6-on éjjel született.

A derekam azóta is fáj, ha ülök ha állok, de mivel görcsöm nincs mellé, így nem tudom.

Nagyon izgulok. :)

2015. okt. 15. 09:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Nah mi.ujsag? Mi alakult?
2015. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Semmi sem.

A derékfájásom sokat mérséklődött.

Volt 5 db 6 perces erősebb keményedésem, azon kívül semmi.

Ha lesz valami, megírom. :)

2015. okt. 15. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 6-án ment el a nyákdugóm igaz részletekben több napig.Még nem szültem meg.Nekem azt mondta a doki hogy ha nem indul be a szülés visszatermelődik.Jóslófájásom rengeteg van hetek óta,de eddig semmi.Remélem már nem sok van. :)

38/5 hkm

2015. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neked is második baba lesz?

Mert állítólag második babánál nem nagyon szokott még 1 hétig húzódni...

2015. okt. 15. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,2.Az elsőnél nem láttam nyákdugót.Fájások se voltak csak elfolyt a víz.Most hetek óta jóslózom.Hajnalban már annyira fájtam azt hittem ez lesz az,de reggelre csillapodott.Alig aludtam valamit.Nyákdugó darab is távozott megint.Nem tudom mikor jön el a mi időnk...
2015. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál, azt mondta hogy a nyákdugó vissza tud termelődni...

Én is jóslózgatom, de azért nem olyan sűrűn...

Inkább a derekam az ami megint fájdogál..

2015. okt. 16. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Uh, épp most írtam ki kb ugyanezt a kérdést...

Mi újság veled kedves Kérdező?

Én is a 2. babát várom, este óta folyamatosan távozik a nyákdugó. Én is a 24 órában reménykedek. Viszont engem az elsővel császároztak, így szerintem a hüvely szempontjából rám ez nem fog vonatkozni :(

2015. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!