Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó elment, derekam fáj,...

Nyákdugó elment, derekam fáj, második baba lesz?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy többedik babánál nyákdugó után 24 órán belül megindul a szülés. Nekem tegnap délután ment el, konkrét fájásaim (menszesz szerűek nincsenek) csak egy kis feszülés, viszont a derekam majd leszakad azóta folyamatosan, éjjel szinte semmit nem aludtam emiatt. Mostanra azért enyhült.

Van akinek második babánál is több nap telt el a nyákdugó távozása és a szülés között?


2015. okt. 15. 08:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jó régi a kérdés, de lezárom, mert én sem szeretem, amikor kutakodok és a kérdések végül a kérdező részéről nincsenek megválaszolva :) Szóval nekem végül okt. 25-én hajnal 2.30kor (két héttel a nyákdugó első távozása után, de időközben többször észleltem nyákdugó darabot: pl. a fájások kezdetétől minden törlésnél volt a papíron!) kezdődtek a fájások, 7 után durvultak, 10.10kor lett meg a fiacskám. A szülés magától indult be, a kiírt napon, minden flottul ment, noha az elsővel megcsászároztak.
2016. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!