Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Gubás Péter ill. Dr. P....

Dr. Gubás Péter ill. Dr. P. Szikszay Ádám szülész-nőgyógyász szakorvosokról írnátok véleményt, személyes tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2015. okt. 19. 13:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!Ladypower terápiával kapcsolatban a Szikszayról csak jókat hallottam! Mint írtam már kedves rendes, de amihez nekem lett volna rá szükségem ahhoz épp nem ért,De a többiben nagyon jó! Illetve, nem ráz le 2 perc alatt, minden alkalommal amikor nála voltam fél-1 órát beszélgettünk.
2015. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm:) Akkor lehet hozzá kérek időpontot, remélem tud rajtam segíteni.


Mindenkinek nagyon köszönöm a segítő hozzáállását es, hogy leírtátok a veleményeteket! :)

2015. okt. 20. 15:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Már nagyon régi a kérdés, de szeretném leírni a tapasztalataimat a doktor úrral kapcsolatban. 2015 óta jártam hozzá, mindig csak a szokásos cytológiai rákszűrésre, tehát eddig nem volt sok folgalkozni valója velem. Most azonban panaszokkal kerestem fel. Borzasztóan lekezelő volt, a panaszaimat elbagatelizálta. Magánrendelésre mentem (nem kevés pénzért) és még ott sem volt hajlandó alapvető vizsgálatokat elvégezni. Lényegében lerázott egy hüvely tablettával és nem volt hajlandó kivizsgálni a tüneteim okát. Mindezt úgy, hogy 3x mentem vissza hozzá azzal, hogy egyre erőteljesebbek a tüneteim. A stílusa végig arrogáns volt és lekezelő. Három próbálkozás után végül másik orvoshoz mentem, aki egyből felismerte, hogy mi a baj és megkezdte a kezelésemet. Aki teheti, szerintem válasszon másik orvost. Régebben én is meg voltam elégedve vele, de ezek friss tapasztalatok...
2020. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as, ezt melyik orvosról írtad?
2020. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem figyeltem, hogy itt két orvos is szerepelt a kérdésben. Dr. P. Szikszay Ádámról. (13-as voltam)
2020. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!