Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasleszorító bugyi? Tapasztalat?

Hasleszorító bugyi? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok és egyre többet hallok erről a bugyiról de nekem még senki nem ajánlotta és nem is tudom tulajdonképpen mikor kell és meddig és pontosan mire.

Persze elképzelésem van de hol lehet venni?

Nekem császármetszésem lesz valószínű(faros),akkor is ajánlatos?


2010. márc. 17. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem. Nekem idősebb ismerőseim ajánlották, hogy vegyek hasszorítót. Azt hiszem a vaterán találtam, és vettem ilyen bugyit. 2 különböző méretet szereztem be, bár ezek három állásban állíthatóak. Csak szülés után, itthon kezdtem el használni. Ennek segítségével, ahogy húzódott vissza a hasam, a méhem, nem hurkásodott a seb körül, hanem szépen, egyformán simult el a bőröm. Én nem bántam meg, hogy használtam, tényleg csak ajánlani tudom.
2010. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl.: [link]
2010. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ági1987 ***** válasza:
Szia!Én is császáros voltam,3 hete szültem!Amióta hazajöttem a kórházból rajtam van a hasszoritós bugyi!!Én piacon vettem nagyon jó,csak nehogy túl nagyot vegyél!
2010. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, tényleg nagyon jó! Nekem az a méret volt jó, amekkora bugyi a terhesség előtt kellett. Mivel állítható, eleinte a legtágabbra tettem, aztán egyre kisebbre, most már akkora a pocim, mint régen volt.(4 hónapja szültem, a bugyit kb. 8 hétig használtam)
2010. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!