Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segíthet még egy jó hasleszorí...

Segíthet még egy jó hasleszorító bugyi? Öt hónapja szültem.

Figyelt kérdés
Az első 2-3 hétben leszorító pántot használtam, de aztán annyira meleg volt, hogy abbahagytam.
2010. okt. 2. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tegnap elött volt 5 hónapos a babám!:) szóval ugyan abban a cipőben járok, ameleg miatt nem használtam semmit!simán szültél v császárral?én császáros voltam és eleinte kicsit lógott a hasam de úgy veszem észre, hogy már annyira nem vészes!szerintem ezen már nem segít semmi!az enyém puha..esetleg egy kis torna?:) vagy a bőrőd maradt meg?
2010. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Míg rajtad van összetart, ha leveszed ugyan olyan platty lesz a hasad.

Torna + diéta.

2010. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Torna!!!
2010. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az sajnos csak az első 2-10 napban hatásos. :( 5 hónaposan már nem segít. Nekem a szülésznőm szólt a 2. napon a kórházban, hogy ha hoztam magammal hasleszorítót, akkor mostantól hordjam. (nem császáros voltam).
2010. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Van ismerősöm aki 9 hónapig hordta. Kiváncsi volnék tapasztalatokra.

Császáros voltam. Nekem volt ilyen: Chicco pánt. Könnyebb volt a mozgás vele, de a meleg miatt csak a legelején hordtam, amíg a fájdalom tartott. Nem vészes a hasam, de nem lapos, igaz bőven van még fölöslegem, és most tudom csak elkezdeni a tornát is.

2010. okt. 3. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kórházban ajánlották, pedig símán szültem. Csak 3 hétig hordtam, de a hasam teljesen visszaállt. A zsírt leszámítva. A másodiknál is használni fogom. Én tovább adtam a pántot egy barátnőmnek, aki a szülés után 1hónappal kezdte el használni, és neki sajni nem segített. Nem tudom mi az oka, az idő vagy a genetika...

A hasizom erősítés a hasfalat erősíti, de a zsír leadásban szerintem nem sokat segít. Az idő és a tudatos táplálkozás viszont annál inkább. Amennyi idő alatt jött fel a plussz, annyi idő is kell neki legalább, hogy eltünjön- normál esetben. Szóval legalább 9hónap. Ha szoptatsz, akkor még ne kezdj bele.

2010. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyban adottság kérdése is. Én nem tornáztam, nem diétáztam, csak szoptattam, és mindkét gyerekem után visszafogytam, sőt egy éves korára a picimnek már (sajnos) kevesebb is vagyok, mint kellene, minden lötyög rajtam... (Pedig 18 illetve 15 kilót híztam velük, tehát jött fel pár kiló a 162 centimhez)
2010. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem használtam ilyenek egyáltalán. 6 hónappal szülés után elkezdtem rubint rékára hasizmozni. egy hét alatt olyan sokat lapult a hasam!!!

(azóta abbahagytam, s újra hájasodik, olyan terhes formában.)

2010. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha genetikus: jól jártam:) Anyámnak még 50 évesen is teljesen lapos volt, pedig 2 gyereket szült.

Még szoptatok, de eddig egy gramot se fogytam, viszont, ha egészségesebben próbálok táplálkozni, azonnal jelentősen megcsappan a tejmennyisége.:(

Azt remélem, hogy a nem tzuilzottan megeröltető, fokozatos torna segít.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2010. okt. 4. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már felesleges, ahogy korábban is írták a torna segíthet és ha már nem szoptatsz majd, a diéta.
2010. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!