Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Iszonyatosan felek a szulestol...

Iszonyatosan felek a szulestol. Hogyan enyhithetnem ezt az erzest?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, es mivel egyre jobban kozeledik a szules, egyre jobban felek tole. Nem tudom, hogy milyen fajdalomra szamitsak, nem tudom mennyire fogom birni. Alacsony a fajdalomkuszobom, egy tuszurastol is felek. Felek, hogy be fogok panikolni szuleskor, es rossz elmenyem lesz. A ferjem bent lesz velem szuleskor. Kerlek nyugtassatok meg. :(

2015. nov. 2. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
9. Vagyok. Friss az élmény 15:50-kor szültem. Ne félj minden jön magától, és sokat segítenek. 6óra alatt meglett a baba, 3950g. A légzésre kell nagyon figyelni, nekem segített. Mámorban ùszok! Nagyon szurkolok neked!
2015. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek! :)

Utolso gratulalok a babadhoz, sok boldogsagot, egeszseget!

2015. nov. 16. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!