Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora egy Tena Lady Normal,...

Mekkora egy Tena Lady Normal, Tena Lady Extra, és Tena Lady Extra Plus betét? Hosszúságot, szélességet légyszi!

Figyelt kérdés
Első szülésnél óriási volt az éjszakai always is, szóval egyel rövidebb méretet választanék, de gőzöm sincs, hogy a Tena mekkora. Viszont sokkal "kényelmesebbnek", és puhábbnak tűnik, ezért ebből szeretnék választani valamit.

2015. nov. 6. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél egyet és már meg is van a mérete. Minit és normál küldenek ingyenes termekmintakent is [link]
2015. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam. -.-' És nyilván ami majd nem felelne meg méretügyileg, azt dobhatnám is ki...Valószínűleg a mini meg a mini plus édeskevés a gyermekágyra.
2015. nov. 6. 18:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a comfort miniből van a super,ez 37cm,de nekem előzőleg is kellett ez el is használtam egy 30as csomagot uh. most is ezt vettem.
2015. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elore nem tudhatod.

En az extrat vettem meg, ket csomaggal, gondoltam veszek meg, ha elfogy.

Nem sokat hasznaltam, csak az elso nap, a korhazban egy masik anyukanak adtam belole parat, mert o meg normal betettel keszult csak.n

De en meg a ferjemet kertem meg, hogy hozzon be sima betetet, mert nekem eleg volt es kenyelmesebb.

Viszont a tena rogzitobugyi nagyon jo volt, azt batran ajanlom. Kenyelmes volt, tartotta a betetet is es a hasamat is, parszor ki is mostam, kibirta es kb fel ora alatt megszaradt.

2015. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Méretet is ìrj légyszi!
2015. nov. 6. 20:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Halkan jegyzem meg, hogy inkontinencia betetrol van szó, aminek a nedvszívó képessége többszöröse a sima betété... De nyugodtan legyél agresszív
2015. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ne legyél màr kerge, amikor itt egyesek a tenàból is a pelenkàt meg a legnagyobbat emlegetik gyermekàgyra, te beajànlod a 2 legkisebbet?
2015. nov. 6. 20:51
 8/17 anonim ***** válasza:

igy van, én tenna bugyis pelenkát vettem,- kb. 1 hétig azt "hordtam". nekem édeskevés lett volna egy always éjszakai vagy egy tenna extra..


megtaláltam a méretet a

tenna lady normal 27.5 cm

tenna lady extra 34 cm

az extra plus meg 38 cm

2015. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy nekem elég volt, azért ajánlottam? Ja, nyilván nem. További jó szórakozást, én kiszálltam
2015. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

huh, hát ha neked elég volt egy 26 cm hosszu tenna lady mini... nekem abbol alul-felul,- pláne éjjel, jott volna minden...


egyébként az always éjszakai 27 cm..lehet kérdezo, hogy neked tényleg elég lenne a tenna mini (26cm)

2015. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!