Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora egy Tena Lady Normal,...

Mekkora egy Tena Lady Normal, Tena Lady Extra, és Tena Lady Extra Plus betét? Hosszúságot, szélességet légyszi!

Figyelt kérdés
Első szülésnél óriási volt az éjszakai always is, szóval egyel rövidebb méretet választanék, de gőzöm sincs, hogy a Tena mekkora. Viszont sokkal "kényelmesebbnek", és puhábbnak tűnik, ezért ebből szeretnék választani valamit.

2015. nov. 6. 18:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ember legyen a talpàn aki kitalàlja, hogy melyik lesz majd a tuti...
2015. nov. 6. 21:36
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
legyen ugy, ahogyan az elso válaszolo tanácsolta, kérj ingyen mintát a minibol és a normálbol. :)
2015. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
gyogyszertárakban darabra is tudsz venni,vegyél nagyobbol és kisebbekből is,és ha látod milyen kell akkor amire szükség van abbol vegyél még.
2015. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Komolyan adnak darabra is??? Gyógyszertàrban vagy orvosi segédeszköz boltban? Biztos vagy benne?
2015. nov. 7. 08:48
 15/17 anonim ***** válasza:
mikor vettem pár napja mondták h vehetek darabra is,nem kell egész csomagot vennem,volt nekik bontott is,igy meg tudták mutatni h élőben hogy néz ki és mekkora.
2015. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem Tenát vettem, hanem Rossmann saját márkás inkontinencia betétet. A közepeset választottam, de megbántam, mert bőven elég lett volna az eggyel kisebb is... Így zavart a hatalmas bugyor a fenekemen, nem volt benne jó mozogni. Viszont a felülete nagyon jó puha volt, kellemesebb tapintású, mint az éjszakai betété, ami nálam volt, úgyhogy inkább a bugyornál maradtam. :)
2015. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jessàból pontosan ez melyik volt?
2015. nov. 7. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!