Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél hol vágnak,...

Császármetszésnél hol vágnak, bugyi el fogja takarni? Milyen hosszú a seb, mennyi idő alatt múlik el, vagy örökre látszani fog? Ha látszik, vöröses marad, vagy kifehéredik, vagy bőrszínű lesz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem szép vékonyan gyogyult a csík,függ ez attól hogy neked hogyan gyógyulnak a sebeid.10 cm hosszu kb. és a bugyi pont takarja.
2015. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Légyszi csak az írjon, aki a kérdésre tud válaszolni, volt már császárja, stb... Nem tudom, hogy nekem lesz-e, egyenlőre minden ok. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra, személyes tapasztalatokra. Akik ilyenekkel bombáznak, hogy ne legyek hiú, a babám élete a fontos, meg ilyenek, azok kíméljenek meg...csak érdekelnek ezek a dolgok, emiatt kérdezem. Köszönöm!
2015. nov. 9. 09:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mivel heg így látszani fog életet végégig jó esetben vékony vonalka lesz jó esetben bőr színnel majdnem megeszező

ma már bikinivonalban vágnak - ezt takarja a bugyi

az h milyen hosszú - ez a dokitól függ mekkorát vág milyen módszerrel dolgozik

utána jó ideig vörös és érzékeny lesz és simán lehet h majd a heg közelében nem lesz bőrérzékelésed vagyis itt nem fogod érezni ha hozzá érnek, mivel az idegek nem úgy regenerálódnak mint a többi szövet

2015. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 20 cm a seb.A bugyi eltakarja.Nekem egy rózsaszín heg eddig ,de még csak fél éves.Gondolom még halvànyul.
2015. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4 és fél éve volt császárom. A heg kb 15cm ( alig látszik a vége ezért írtam kb :) ). A bugyi abszolut takarja. Hajszál vékony a heg, azt is keresgélni kell..., de ez egyén függő, én keloidra hajlamos vagyok, a vakbélbűtétem és anyajegy levétel utáni hegeim nagyon csúnyák, de ez szinte láthatatlan. Amúgy kifehéredik.
2015. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron volt császárom. A heg kb. 15 cm hosszú, vékony és nagy részén már kifehéredett (az egyik végén kb. 2 cm hosszan még rózsaszínes), a bikini/bugyi pedig teljesen takarja.
2015. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Anyajegy eltávolítás után nekem is csúnya keloidos heg maradt, de gátmetszés két hét alatt eltűnt...
2015. nov. 9. 09:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Bő egy éve volt császárom, a bugyi takarja a heget. Most kíváncsiságból lemértem, kb. 12-13 cm hosszú a heg.

Örökre látszani fog, alkati kérdés, hogy mennyire, valakiét úgy kell keresni. Az enyémnek az egyik vége már teljesen elhalványodott, alig látni, középen van egy kb. egy centis szakasz, ahol kicsit még lilásabb, és a másik vége is kicsit lilás még.

Annyit pluszban, hogy az én hegem egy nagyon kicsit görbe lett, az orvos a hat hetes kontrollon azt mondta, hogy kicsit "szmájlis" lett :) És bár nagyon szépen halványul a hegem, de bőröm kicsit gyűröttebb a környékén. Eleinte tényleg érzéketlen volt az a terület, de most már ugyanúgy érzek ott is mindent.

2015. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A szőrfelett közvetlenül van nekem, (divatos, nem bunda)bugyiszéltől szélig tart. A 2.-at is ugyanott vágták, most 2,5 éves a kisebb, észrevettem, h kifehéredett a két széle 2 cm hosszan.

Jellemzően akkor fájt az első egy évben a heg, amikor elhanyagoltam a "hasedzést". Nekem így volt. Ha csináltam egy kis fekve, váltott lábemelgetést, elfelejtettem még a frontérzékeny fájásokat is.

2015. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tavaly nyaron volt csaszarmetszesem, sajna meg mindig vastag es lila szinu :( kozepen van egy kb 2-3 cm ahol kifeheredett es hajszal vekony de a tobbi resze.... Hat nem tudom, hogy valaha eltunik e :(
2015. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!