Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek, gyors, villám,...

Mesélnétek, gyors, villám, extrém szüléseitekről?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

Extrém szülés:

[link]

2015. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Kismamaruhát próbáltam fel éppen egy próbafülkében, mikor megszültem.
2015. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első terhesség volt. Szombatra voltam kiírva, hétfőn délelőtt az orvos azt mondta, hogy a lányom még megvárja a szombatot. Hazamentem. Fél óra múlva elfolyt a magzatvíz, 1 óra múlva bent voltunk a kórházban a férjemmel. Egyből a szülőszobára toltak, ahol 15 perc alatt végeztünk is. Ezt én egészen villám szülésnek gondolom. :)
2015. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
rendszertelenek voltak a fájásaim, és nem is igazán erősek, de mivel szombat este óta nem szüntek meg bementünk vasárnap hajnalba a szülészeti ügeletre. Mondta a doki, hogy iszik egy kávét és jön. Átléptem a szülőszoba ajtaját és elfolyt a magzatvíz. Rögtön felfektettek a szülőszékre. Mondtam a szülésznőnek, hogy nem adnának egy kis fájdalomcsillapítót, mire a szülésznő hogy már nem, mert kint van, a kezében van a baba. :) Erős, egészséges. Közbe a doki is visszaért a kávéjával.
2015. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Első gyereket altattam, közben érzem, hogy mintha húzódna a hasam, de nem foglalkoztam vele, mert megszoktam, hogy állandóan húzódik stb. Aztán kimentem WC-re, láttam hogy véres a bugyim. Be a kórházba (15 perc), ott közölték, hogy teljesen nyitott a méhszáj és menjek a szülőszobába. Aztán fél órán belül a kezemben volt a lányom.
2015. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3as átment rajtad egy gyerek és te nem éreztél belőle semmit???
2015. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Gondolom ezt #4-nek szántad és nem nekem.


#3

2015. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rendszertelen fájásaim voltak már egy napja, mikor körmöshöz indultam. 2 óra alatt végeztünk, eddigre 10 percesekre sűrűsödtek. Hazamentem, gyorsan befejeztem a pakolást, és lezuhanyoztam (összesen fél óra lehetett), és elindultunk a kórházba. Mikor a kocsiba ültünk már nem is tudtam mérni a fájásokat, mert összefüggőek voltak. Amikor beértünk, elfolyt a magzatvíz, és a vizsgálaton azt mondták már eltűnt a méhszáj, feküdjek át a szülőágyra. Eközben már éreztem is az első tolófájást. A kislányom három nyomás alatt megszületett, az is csak a gátvédelem miatt lett 3, kettő alatt is meglett volna ;) a kórházba érkezésünktől számítva 10 perc alatt született meg: a csecsemős nővérek csak 'a 10 perces baba'-ként emlegették, míg bent voltunk :)
2015. nov. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én középső lányom születése volt félelmetes,és a legkönnyebb is. Húsvét másnapján elmentem a 2évesemmel anyumhoz. épp segitettem neki veteményezni:D éreztem néhány gyenge rendszertelen fájást,ezért vettem egy melegfürdőt,mivel mg erősebbek lettek a fájások,villámgyorsan összeszedtem a lányom,és hazabicikliztem...(ekkor már 2 ujjnyi lehetett)

Otthon mértem egy pár fájást,aztán jött anyum,és közben a mentőt is kihívtuk. Várakozás közben pisilni kellett,egyszer csak elfolyt a magzatvizem,és azonnal jöttek a szűnni nem akaró tolófájások. mentő még sehol...

szülészettel tartottuk a kapcsolatot. Végre kiért a mentő, hát akkor már lehetett látni a lányom fejét.2 mentős az ágy szélén áll és vár :D hát nem volt más lehetőségem,fájás alatt nyomtam egyet és megszületett Zsófia! 3700grammal egészségesen.

2015. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Reggeli vizsgálaton azt mondta az orvosom, hogy ma szülünk. Felküldött a szülészetre, ott felvették az adataimat a szülőszobán és 1,5 óra alatt természetes úton megszületett az első fiunk.


A másodiknál kiírt napon mondta az orvosom, hogy nyílik a méhszáj és másnapra szerinte meg lesz a baba. Másnap reggel mentem a szülőszobára ellenőrzésre, hogy beindult e már a vajúdás (semmit nem éreztem), de zavartak rögtön a ctg után beöntésre, aztán tusolni és 50perc múlva megszületett a második fiunk szintén természetes úton.

2015. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!