Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnátok: sima vagy...

Ha választhatnátok: sima vagy császár? Többi lent!

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt borítékolható a nehéz szülés, orvosom azt mondta, hogy ha kérem akkor van indok a császárra.

nem első baba.

Méhlepény 2 cm-re van a méhszájtól (eddig rajta volt,most kezdett el távolodni)


Korábbi szülés közbeni sérülés miatt pedig heges méhszáj, ami nem igazán tud tágulni...


Bevállalnátok egy nehéz szülést, vagy császár?


2015. nov. 16. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Adnék egy esélyt a testemnek. Anélkül, hogy megpróbálnám nem választanám a császárt. (Első szülésem ilyen volt. Hosszú próbálkozás után lett császár. Másodszor is neki fogok szaladni. Az esélyt megadom a babának és magamnak is.)
2015. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Császárt választanám.
2015. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Csàszàrt kérnék. Nem hiànyzik a méhszàjadnak sem, hogy szanaszét repedjen. Persze, lehet hogy megszületne hagyomànyos úton, de ha rizikós, kétes kimenetelű a dolog, akkor nem vàllalnàm. Esetleg annyit, hogy nem programcsàszàr, hanem próbàlkoznànk egy kicsit, aztàn ha nem megy, akkor csàszàr.
2015. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha a heg miatt biztos hogy nem tud tágulni akkor nincs értelme a természetes szüléssel próbálkozni.
2015. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Ebben az esetben a császárt választanám.


Én adnék a babának is és magamnak is esélyt a lehető legkomplikációmentesebb szülésre. Ha császárral, akkor császárral. Nem az a legfontosabb, hogy a baba is és te is a lehető legnagyobb biztonságban legyél?

2015. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Rábíznám az orvosomra - az enyém pl. sosem ajánlaná fel a császárt, ha nem lenne tényleg indoka - és ha azt mondaná, hogy biztonságosabb, akkor a császárt választanám én is.

Mondjuk kétszer szültem természetes úton, így nem tudom, hogy a császár milyen, de azért találták ki, hogy megóvjanak titeket, szóval +1 a császár mellett a te esetedben.

2015. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
...én is a császár mellett vagyok inkább, félek, nehogy baj legyen...viszont többen körülöttem máshogyan gondolják...
2015. nov. 16. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A Te tested, Te éled át, Te döntesz! Más csak támogasson egy kismamát. Tapasztalatból mondom.
2015. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 5-ös írta a legfontosabb hogy mindkettőtöknek a legjobb legbiztonságosabb legyen!

Ki az aki más véleményen van? okoskodó anyós, barátnő, más laikus ismerős vagy szakember?

Nehogy ezeket a hülyeséget elhidd vagy a szívedre vedd hogy "gyenge vagy mert a könnyebbik utat választod" meg "nem is szülsz igazából" Az ilyen emberek tehetnének egy szívességet! Ha más volt is a te helyzetedben (vagy hasonlóban) nem jelenti azt hogy ami neki akkor jó volt az lesz jó neked is!

2015. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Császárral.
2015. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!