Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet császár vagy csak sima...

Lehet császár vagy csak sima szülés?

Figyelt kérdés
2 gyermekem van most várom a 3.at. Mind a 2 szülésem természetes volt. Mind 2 terhesség alatt szenvedtem aranyérrel sőt még előtte is. A 2. szülésem gyors volt és szakadtam rendesen. 1 hónapba telt mire tudtam ülni, az aranyerem brutál volt a varrást szinte észre se vettem. Mivel felszivodo varratom volt megse néztek mielőtt haza engedtek.6 hetes vizsgálaton mindent rendben találtak. Egy éve vissza mentem és mondtam hogy mit lehetne kezdeni ott lent mert egy kis babnyi bőrdarab ami megnyult az aranyér miatt az ott maradt. Azt mondta semmit az nem vészes...4 éve szültem de kb 1 éve van normális házaséletem. Nem volt fogadott orvosom. Most viszont szeretnék fogadni szülésznőt. Gondoltam hogy esetleg segitene gátvédelemmel megszülni vagyesetleg császárral. Jobban félek az aranyértöl mint a szüléstöl. Minden nagy vc utàn kijön de fél óra kb és vissza megy,azt mondta a doki ha visszamegy nincs gàz...

2015. szept. 10. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azbaranyeret lehet kezelni normálisan. Nem ilyen nemtörődöm orvossal, hanem normálissal. A császár nem játék. Pikkpakk kint a gyerek, de ha úgy jársz mint én, visszasírod az aranyered utána! Ágyúval ne lőjj verébre!
2015. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,császár után nem csak az aranyered fog fájni...kapsz így csini katétert is,akkor meg az lesz a bajod.
2015. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként pont a katéter az, amire azt szokták mondani, hogy végülis nem nagy ügy 3 hétig fájt utána és iszonyú fájdalom volt a pisilés de még a fürdés is. És tényleg még ez volt a legkisebb bajom a császárral.
2015. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen orvosnál voltál az aranyereddel? Sebészt vagy proktológushoz menjél el. Azt az orvost pedig, aki ilyet mond, kerüld el nagy ívben.

Az a baj, hgoy az aranyeret nem csak a szülés hozza elő,hanem maga a terhesség, hogy plusz súlyt kell cipelni, a hormonváltozások stb.

2015. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!