Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik magankorhazban lehet...

Melyik magankorhazban lehet megvalasztani a szules modjat? (Termeszetes szules, csaszar)

Figyelt kérdés

Csak az irjon aki tenyleg tudja... A "gondolom mindegyikben" nem igaz...

Az arak is erdekelnek ha tudja vki


2015. nov. 20. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm természetes szülését (alternatív módszerekkel) a Róbertben egy ún. varázs stáb kísérte végig, és segítette őt. Ő nagyon elégedett volna, császár után természetesen akart szülni, de máshol nem talált támogató orvosokra/szülésznőkre, ott viszont igen.


Nekem trombózisgondom van, emiatt császárt javasolt a hematológusom, de néhány orvos, akivel beszéltem, engedte volna a természetes szülést. A hematológusom szerint az agyrém, és keressek olyat, aki megcsászároz, ha szeretnék élni. Kerestem olyat, aki ért a témához és császárt javasolt. A Maternityben fogok szülni.


És, bár az én császárom indokolt, a Maternity állásfoglalása az ügyben ez: "Ugyanakkor azt is tiszteletben tartjuk, ha az édesanya eleve császármetszést szeretne, de ezt a kérést csak akkor tudjuk teljesíteni, ha részletes beszélgetés előzi meg, melynek során megismerjük a kérés okát és indokoltságát, és módunk van a császármetszés előnyeit és hátrányait az adott terhességre vonatkozóan ismertetni és elmagyarázni."


bővebben: [link]

2015. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. Az arat le tudnad irni?
2015. nov. 21. 04:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszerű ez, mint a karikacsapás.:) A honlapjukon világosan le van minden írva. Többek között ezért is választottunk magánkórházat, mert felfordul a gyomrunk a zsebbe dugdosott pénzektől az egészségügyben. (Mi azért a Maternityt választottuk, mert a Róbertben "be van árazva" a férjem bentléte külön tételként és...hát finoman szólva is méltánytalannak tartom. A Maternityben is benne van az árban, de nem látom külön, hogy "na a férjed ennyibe kerül". Szerintem ez kicsit undi.)


Maternity: [link]

Róbert: [link]


A dr. Rose-tól ugyan 3 perc sétára lakunk, de nem tetszett a hely. Csak egy dokijuk van, irodaházban vannak, csak "tiszta munkára" vannak felkészülve, és csak egy napot kapsz dupla áron, mint a másik kettőben.

2015. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
de,mindegyikben.
2015. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben lesz egy éve,hogy a Maternityben született a lányom,kérésre,császármetszéssel. Semmilyen beszélgetés nem volt előtte. Egyik nap felhívtam őket,másik nap mehettem.Akkor még 450 000 ft volt,ha jól tudom jan.1-től már 550 000 ft-ba kerül.Mindennel meg voltam elégedve.
2015. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!