Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert kell kihangsulyozni,...

Miert kell kihangsulyozni, hogy termeszetes uton?

Figyelt kérdés
Egy celeb kiirasa:Azt hiszem elfogytak a szavaim, ilyen szerelem tényleg nincs is a földön! 4 kilóval és 56 centivel, természetes úton érkezett meg a világra, leírhatatlan boldogságot okozva ezzel anyának és apának. Egy család lettünk, én pedig a világ legszerencsésebb felesége és anyukája vagyok, mert két ilyen fantasztikus pasival élhetek együtt! Most már itthon vagyunk, jól vagyunk ès együtt gyönyörködünk a babaillatú kisfiunkban
2015. nov. 23. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hangsúlyozott (olyan nincs, hogy kihangsúlyoz) semmit, egyszerűen csak odaírta, hogyan született. Lehet, hogy fontos volt neki, hogy természetes úton szülessen és örömében, hogy sikerült, kiírta. És? Miért kell mindenen kötözködni?
2015. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány "baba érkezett" SMS-t kaptam eddig MINDBEN szerepelt, hogy császárral vagy hüvelyi úton (=ilyenkor természetesen a természetesen szó került a szövegbe) született az adott baba.

Ez is csak ugyanolyan általánosan közölt "adat", mint a súly és hossz.

2015. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem írja oda, akkor minden 2. komment az a kérdés lenne, hogy hüvelyi vagy császáros. Olyan, mint a baba méretei meg a "baba és az anyuka is jól vannak" rész.
2015. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Első válaszolónak:


[link]

2015. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

E nekem is szemet szúrt, de szerintem csak rosszul rakta össze a mondatot. Így azt jelenti, hogy azzal okozott leírhatatlan örömöt, hogy természetes úton született. Holott valószínűleg azt akarta mondani, hogy azzal okozott leírhatatlan örömöt, hogy megérkezett.


Amúgy én nem írtam ki FBra, hogy hüvelyi vagy császáros szülés volt, ez már magánügy szerintem.

2015. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne hangsúlyozná? Biztos büszke rá.
2015. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem kihangsúlyozásnak.

Csak beleírta azt is, hogy természetes úton született. Lehet örül neki, hogy sikerült neki így szülnie.



Zárójelben megjegyzem, nem vagyok a rajongója, de érdekelt, hogy hogyan szült, mert zsinórban minden celeb császárral szül.

2015. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi mikor megírtuk az ismerősöknek (sms-ben, nem face-en), szinte mindenki visszakérdezett, hogy na és császár lett-e. Eszembe nem jutott ezt alapból megírni, de ez manapság már központi kérdés. Szerintem csak meg akarták előzni, hogy minden kommentelő ezt találgassa.
2015. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi, én is kíváncsi vagyok ki hogyan szült, legyen sztár, vagy csak egy ismerős.Szép kerek mondatban megfogalmazta, és nyilván büszke is rá ha így szeretett volna szülni.Az ő körükben meg lehet is, hisz minő véletlen de szinte minden "sztár, celeb" császárral szül.
2015. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt a mondatot,amit a kérdező ír azt, Tatár Csilla írta.


Minden gyereknek természetes,hüvelyi úton kell hogy meg szülessen,de komplikáciok miatt császár lesz belőle

2015. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!