Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert kell kihangsulyozni,...

Miert kell kihangsulyozni, hogy termeszetes uton?

Figyelt kérdés
Egy celeb kiirasa:Azt hiszem elfogytak a szavaim, ilyen szerelem tényleg nincs is a földön! 4 kilóval és 56 centivel, természetes úton érkezett meg a világra, leírhatatlan boldogságot okozva ezzel anyának és apának. Egy család lettünk, én pedig a világ legszerencsésebb felesége és anyukája vagyok, mert két ilyen fantasztikus pasival élhetek együtt! Most már itthon vagyunk, jól vagyunk ès együtt gyönyörködünk a babaillatú kisfiunkban
2015. nov. 23. 13:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, 10-es észlény. Sokkal előrébb vitted a világot.
2015. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jézusom kérdező, most irigyeled vagy mi? ne legyél mimóza, nem téged akart ezzel a szóval bántani. Biztos örül neki, hogy így sikerült megszülnie. Én még nem szültem, de nagyon remélem nekem is sikerül természetes úton megszülnöm a kislányom, de ha császárral megy az sem érdekel, csak attól félek picit.
2015. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!